"Підтримати"
Новини
Всі новини

Turkish Airlines скоротить безкоштовну норму багажу на більшості українських напрямів

19:59, 18 травень 2017
2 851

Turkish Airlines скоротить безкоштовну норму багажу для пасажирів економ-класу на більшості українських маршрутів, рейси з яких будуть виконуватися з 1 липня.

Про це повідомляється в новій багажній політиці авіаперевізника, повідомляє Infokava.com з посиланням на avianews.com

Це пов'язано з переведенням всіх міжнародних напрямків, в тому числі маршрутів між Києвом, Львовом, Одесою, Запоріжжям, Херсоном, Харковом і Стамбулом з вагової концепції на штучну концепцію перевезення багажу.

Нова багажна політика дозволить пасажирам економ-класу перевозити безоплатно одну валізу вагою до 23 кг, а пасажирам бізнес-класу - дві валізи вагою до 32 кожен на рейсах з України в Стамбул.

Зараз пасажири і економ і бізнес-класу на маршрутах Львів-Стамбул і Одеса-Стамбул можуть безкоштовно здавати в багаж 40 кг речей без обмеження за кількістю предметів.

Багажна норма на маршрутах Запоріжжя-Стамбул і Херсон-Стамбул передбачає безкоштовне перевезення до 30 кг речей для пасажирів обох класів без обмеження за кількістю предметів.

На лініях Київ-Стамбул і Харків-Стамбул діюча багажна норма дозволяє перевозити безкоштовно 20 кг багажу пасажирам економ-класу і 30 кг для пасажирів бізнес-класу.Нові правила поширюються на квитки, виписані з 1 травня 2017 року. Таким чином, якщо пасажир придбав квиток до цієї дати на рейс, що виконується з 1 липня 2017 року, на нього все одно поширюється стара норма перевезення багажу.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини