"Підтримати"
Новини
Всі новини

Українці здивували Дубай незвичайним бізнесом


Українці створили в Еміратах оригінальний бізнес. Вони запустили в ОАЕ сервіс типу Über для яхт. Він називається CharterClick.

Сервіс розпочатий в липні, а запрацював в грудні 2016 року, і вже встиг полюбитися багатьом жителям міста. Вражає простота використання сервісу: достатньо лише зайти на сайт стартапу, вибрати дату і час замовлення човни і ввести тривалість вашої поїздки.

Після цього Ви зможете ознайомитися зі списком наявних човнів, отримаєте технічну інформацію про кожен з них, можливість перевезення певної кількості пасажирів і доступні функції на борту.

Після того, як Ви вибрали човен, все, що потрібно – це ввести деякі деталі і оплатити бронювання з допомогою кредитної карти. Ви отримаєте підтвердження і яхта буде чекати на пристані в зазначений час.

Простота використання сервісу робить його привабливим не тільки для місцевих жителів, але і для туристів, адже вся потрібна інформація знаходиться на одному сайті, а потенційні перевізники – вже перевірені. CharterClick пропонує човни для будь-якого бюджету, починаючи від 300 до 5000 дирхамів (1 дирхам - 0.27 дол.) на годину.

Кожна човен має власного капітана і екіпаж, а деякі надають легкі закуски і напої. Але якщо в день замовлення Вас підвела погода, то сервіс пропонує змінити яхту або повертає кошти.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини