"Підтримати"
Новини
Всі новини

Офіційно: Samsung назвала причину вибухів Galaxy Note 7

Официально: Samsung назвала причину взрывов Galaxy Note 7

Після кількох місяців поглиблених експертиз компанія Samsung Electronics оголосила на прес-конференції в Сеулі про причини сумно відомих інцидентів з смартпедом Galaxy Note 7, а також заходи для запобігання їх появи в майбутньому.

Компанія поділилася деталями розслідування, принесла свої вибачення і висловила подяку користувачам Galaxy Note 7, мобільним операторам, ритейлерам, дистриб'юторам і бізнес-партнерам за їхні терпіння і підтримку.

Про це повідомляє Infokava.com з посиланням на 4pda

Інженери Samsung спільно з експертами незалежних організацій досліджували більше 200 000 пристроїв і 30 000 акумуляторів. Перевірці піддавалися всі етапи виробництва Galaxy Note 7, в тому числі апаратна і програмна частини смартфона, процес складання, контролю якості та доставки до точок реалізації. В ході розслідування з'ясувалося, що причиною інцидентів стали недоліки проектування акумуляторів і технологічного процесу складання пристрою.За результатами експертизи, Samsung впровадила посилений внутрішній контроль якості для підвищення безпеки своїх продуктів, включаючи спеціальний тест акумулятора з восьми пунктів. Також Samsung створила групу контролю акумуляторів, що складається з учених і дослідників, які будуть стежити за безпекою елементів живлення."За останні кілька місяців разом з незалежними експертними організаціями ми провели розслідування і з'ясували причину інциденту з Galaxy Note 7. Сьогодні, як ніколи раніше, ми прагнемо, щоб знову заслужити довіру наших клієнтів з допомогою інновацій, в першу чергу в плані безпеки - і тим самим відкрити двері до безмежним можливостям і нових вражень." - йдеться в повідомленні Samsung

Як відомо, ще в жовтні 2016 року компанія Samsung тимчасово призупинила виробництво смартфонів Galaxy Note 7 після неодноразових випадків загоряння акумуляторів.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини