"Підтримати"
Новини
Всі новини

Херсонський сепаратист Журавко прагне дестабілізувати ситуацію в Генічеську

Беглый херсонский сепаратист Журавко стремиться взорвать ситуацию в Геническе


Херсонський сепаратист і зрадник України, колишній депутат Олексій Журавко зараз живе в окупованому Криму. Він прагне дестабілізувати ситуацію у Херсонській області.

Одіозний екс-нардеп Олексій Журавко, відомий в мережі своїми брехливими інформаційними викидами, направленими на дезинформацію користувачів мережі. Цей втікач неодноразово публікував на своїх сторінках у Фейсбук пости з сепаратистським змістом, в яких розповідав про події, які ніколи не відбувалися у Херсоні і в пограничному Генічеському районі у тому числі.

Пише новинний портал Херсону.

Проте, на цей раз Олексій Журавко перейшов всі кордони і опублікував звернення до президента РФ Володимира Путіна і керівника окупаційного уряду Криму Сергія Аксенову з проханням про допомогу. Прохання це він озвучив від своєї особи, від сімейства Німетуллаєва (корупціонер, що був мером Генічеська і збіглий сепаратист) і нібито від усіх жителів району.

Серед тих, що "підписали" звернення, також Коволенко Едуард Володимирович, глава Социал-патріотічної Асамблеї слов'ян (СПАС) якому СБУ днями винесло застереження. Вказані люди в обігу позиціюють себе, як делегати від місцевої общини для вирішення "газового питання в Генічеську". І це не дивлячись на те, що питання вже вирішується і подача газу вже відновлена і здійснюється в повному об'ємі.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини