"Підтримати"
Новини
Всі новини

Відеоокуляри Snapchat. Як це працює?

Видеоочки Snapchat. Как это работает?

Snap Inc. — компанія, відома як Snapchat — сервіс для обміну фото і відеоповідомленнями, випустить сонцезахисні окуляри, обладнані відеокамерами.

Перший апаратний продукт компанії буде працювати у зв'язці з мобільним месенджером і записувати короткі 10-секундні відео, які будуть з'являтися у стрічці користувачів.

Окуляри Spectacles вже називають новим переворотом в соціальних мережах.

Ми розібралися в тому, як вони будуть працювати.

Апаратні можливості
Окуляри обладнані двома ширококутними камерами з 115-градусними об'єктивами. Вони дозволять вести прямий ефір Snapchat з небаченою якістю — бачити те, що відбувається можна буде під тим же кутом огляду, як і власними очима.
Видеоочки Snapchat. Как это работает?


10-ти секундні відео
Кнопка запису розташована на дужці окулярів — вони будуть знімати 10-секундні відео, які можна буде миттєво постити в свою новинну стрічку. Додаткові 10 секунд можна буде отримати за допомогою повторного натискання кнопки запису. Якщо у вас є Android пристрій, ви зможете підключитися до нього за допомогою Wi-Fi. Якщо у вас є пристрій IOS — окуляри за замовчуванням будуть передавати сигнал через Bluetooth-з'єднання. Власникам Apple також буде доступно більше швидкісне з'єднання через Wi-Fi.

Індикатори запису
Окуляри будуть обладнані індикаторами запису відео — вони будуть працювати як для оператора з внутрішньої сторони очок, так і для тих, хто потрапить у поле зору. Назовні буде звернений також індикатор батареї — подвійне натискання дозволить побачити чи залишився заряд.
Видеоочки Snapchat. Как это работает?


Забарвлення і ціна
Окуляри будуть продаватися в трьох базових кольорах. Як обіцяють розробники, однієї зарядки буде вистачати на весь день роботи. Окуляри Spectacles оцінені в 130 доларів і з'являться у продажу вже цієї осені.
Видеоочки Snapchat. Как это работает?

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини