"Підтримати"
Новини
Всі новини

Скандал навколо будівництва триповерхового ТЦ над станцією метро "Героїв Дніпра" триває

Скандал вокруг строительства трехэтажного ТЦ над станцией метро "Героев Днепра" продолжается
Навколо будівництва над метро "Героїв Дніпра" пристрасті розпалюються. Кияни б'ють на сполох , боячись, що станція завалиться. Якщо будівництво зупинити, то роботи з відновлення колишнього вигляду станції метро "Героїв Дніпра" обійдуться майже в 10 мільйонів гривень.

Скандал навколо будівництва триповерхового ТЦ над станцією метро "Героїв Дніпра" триває. Вчора вночі в стелі станції метро виявили тріщину — техніка пробила звід. Також тріснув пів на платформі — якраз в тому місці, де на поверхні йдуть роботи. Пробитий стелю за ніч залатали шматком жерсті. Люди бояться, що якщо роботи над аварійною ділянкою будуть продовжуватися, то незабаром вся станція може завалитися. У підземці ж заспокоюють, мовляв, усе під контролем.

БИЛИ СВАЇ. Дірку в стелі на "Героїв Дніпра" виявили минулої ночі. Як з'ясувалося, будівельники не розрахували розміри однієї з паль за довжиною, і вона зачепила склепіння станції — зайшла глибше, ніж повинна була... Вранці кияни, які змушені заходити на станцію через один відкритий вхід (другий закритий, і позавчора будівельники зруйнували вестибюль над ним) відразу ж помітили "латку" на стелі.
"Після того, як над станцією почали працювати будівельники, її стеля покрився тріщинами, а також тріснув пів на платформі. Особисто мені тепер страшно користуватися станцією, знаючи, що над головою забивають палі. А раптом на голову впаде шматок бетону?" —
говорить киянка Ольга Зуєва.

Деякі кияни вже традиційно відреагували на проблему гірким гумором — в соцмережах з'явилися фотожаби на тему. На одній дірку в стелі метро закриває жетончик, на інший до неї прикладають, як до рани, листочок подорожника.

Скандал вокруг строительства трехэтажного ТЦ над станцией метро "Героев Днепра" продолжается

Ушкодження. По перону станції пішла велика тріщина

ВСЕ В НОРМІ. В метрополітені підтверджують, що зафіксовано пошкодження стелі на станції "Героїв Дніпра", над якою почали будівництво триповерхового ТЦ.
"Пошкодження є. Воно було помічено минулої ночі. Найближчим часом будуть ліквідовані всі пошкодження. На безпеку пасажирів, це ніяк не вплине. Як поїзди ходили по цій лінії, так і будуть ходити. Не було розпоряджень про зниження швидкості складів у тунелях в районі станції "Героїв Дніпра" і на самій станції. Адже поїзди і так знижують швидкість при заїзді на станцію. Вона буде працювати в звичайному режимі. Людям не варто переживати", —
заспокоює начальник прес-служби Київського метрополітену Наталія Макогон, додаючи, що у забудовника є певний графік виконання робіт, і якщо вони будуть чітко його дотримуватися, то і далі будуть будувати.
"Пошкодження розростатися не будуть. Якщо ви звернете увагу на інші станції, то там теж є місця, де протікає вода, вони тимчасово закриті бляхою. Коли пошкодження буде повністю усунено, все приберуть", —
говорить Макогон.

ВИПРАВЛЯТЬ. У КМДА поки нічого не говорять про зупинку будівництва і загалом спокійно ставляться до проблеми з пробитою стелею в метро.
"У забудовника є всі необхідні документи, та якщо експерти їх видали, значить, нічого на "Героїв Дніпра" не завалиться. Але є і незадоволені жителі, які протестують проти будівництва, блокують заїзд техніки. Забудовник повинен знайти спільну мову з незадоволеними. Якщо будівництво зупинити, то роботи з відновлення колишнього вигляду станції метро "Героїв Дніпра" обійдуться майже в 10 мільйонів гривень", —
кажуть у КМДА.

Представники забудовника ТЦ запевняють, що все виправлять.
"Є незначні пошкодження на стелі станції, але це не впливає на безпеку перевезень пасажирів та графік руху поїздів. До ранку п'ятниці всі пошкодження ми усунемо".

За материалам 60seconds.com.ua

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме