Новини
Всі новини

Португалія стала чемпіоном Європи з футболу 2016 року

Португалия стала чемпионом Европы по футболу 2016 года

Португалія вперше в історії стала чемпіоном Європи з футболу — напередодні, 10 липня, відбувся видовищний фінал Євро-2016, в якому футболісти Португалії обіграли господарів турніру з рахунком 1:0 в овертаймі. На 109-й хвилині зустрічі нападник португальців Антоніо Едер забив переможний гол у ворота французів.

Фінальна битва відбувалась на арені «Стад де Франс» у паризькому передмісті Сен-Дені. Матч судив арбітр Марк Клаттенбург.

Одним з яскравих моментів фіналу було те, що в першому таймі збірна Португалії позбулася свого капітана — на 25-й хвилині Кріштіану Роналду винесли за межі поля на ношах.

«Ми виграли цей трофей для всіх португальців і, звичайно, для Роналду, — сказав в інтерв'ю після матчу Едер. — Травма була для нас шоком, але ми зуміли перемогти».

Нагадаємо, 12 років тому на домашній континентальній першості гравці збірної Португалії також дійшли до фіналу, але поступилися команді Греції (0:1).

Кращим бомбардиром Євро-2016 став француз Антуан Грізманн, який забив шість голів на чемпіонаті.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.