"Підтримати"
Новини
Всі новини

Вчені розробляють універсальну вакцину для лікування раку

Ученые разрабатывают универсальную вакцину для лечения рака

Новий препарат буде ефективний відносно всіх видів онкологічних захворювань. Про це газеті Australian розповіли дослідники.

«Нам вперше вдалося створити внутрішньовенну вакцину з використанням наночастинок. В принципі, мова йде про вакцину, яку можна буде застосовувати щодо будь-яких видів ракових пухлин»
, - розповів керівник наукової групи, директор інституту вивчення онкологічних захворювань Майнцського університету імені Йоганна Гутенберга Угур Сахін.

При цьому він підкреслив, що розроблюваний препарат буде мати не профілактичний, а саме терапевтичний (лікуючий) ефект. У даний момент вакцина вже була випробувана на лабораторних гризунах і на декількох хворих, які побажали виступити добровольцями. Перші тести показали обнадійливі результати. Однак основні випробування на людях ще попереду. Результати впливу вакцини на хворих стануть відомі не раніше, ніж через рік.

Угур Сахін передбачає, що у разі, якщо випробування пройдуть успішно, через 5 років препарат почне застосовуватися в медичній практиці.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини