"Підтримати"
Новини
Всі новини

Мер Києва нишком продовжив контракт з "корисним" В'ячеславом Непопом

Мэр Киева втихую продлил контракт с “полезным” Вячеславом Непопом

Мер Києва Віталій Кличко на початку 2016 року своїм таємним розпорядженням знову вручив депутату Київради від "Солідарності", скандальному забудовнику В'ячеславу Непопу (на фото праворуч від Кличка) посаду директора КП "Житлоінвестбуд-УКБ". Ймовірно, в тому числі, завдяки тому, що останній ніколи не забуває допомагати фінансово керівництву Києва.

В'ячеслав Непоп, контракт з яким закінчився в кінці 2015 року, знову повноцінний директор КП "Житлоінвестбуд-УКБ". Про це KV повідомило джерело в Київській міськдержадміністрації (КМДА).

“Контракт з Непопом продовжений, ніякого конкурс не знадобилося. Мабуть, не дарма він оплачував "кличковцям" корпоративи напередодні Нового року та ремонт кабінету секретаря Київради Володимира Прокопіва"
, - повідомило KV джерело в мерії.

Нагадаємо, що новорічні корпоративи керівництво Києва (мер і наближені до нього чиновники і депутати) відсвяткувала з розмахом. Спершу гуляли в грузинському ресторані "Чача" на Володимирській, 11. На наступний день корпоратив влаштували подалі від очей виборців - банкет на 300 персон був організований у ресторані "Імперія", що на Новообухівській трасі.

“Тоді про це багато писали. За кадром залишилося тільки те, що гуляння оплачували президент ПАТ "ХК "Київміськбуд" Ігор Кушнір і залишившийся в кінці року з простроченим контрактом директор КП "Житлоінвестбуд-УКБ" В'ячеслав Непоп. На це вони витратили в цілому близько 150 тис. дол.",
- розповіло джерело.

За його ж словами, В'ячеслав Непоп, заради продовження свого контракту, в основному сам оплачував і ремонт в кабінеті секретаря Київради Володимира Прокопіва.

Нагадаємо, що Володимир Прокопів, отримавши в минулому році посаду секретаря столичної міськради, першим ділом вирішив, що кабінет його попередника (Олексія Резнікова, - KV) на другому поверсі будівлі по вул. Хрещатик, 36, йому не підходить. Незважаючи на те, що в будівлі Київради та КМДА після "революції гідності" довго і нудно робили ремонт, Прокопів затіяв для себе "покращення" на четвертому поверсі мерії, як він запевняв, за свій рахунок.

Так, у секретаря Київради з'явився шикарний кабінет з кімнатою відпочинку і душовою. Поинформации видання "Вести", щоб облаштувати Володимиру Прокопіву приймальню, довелося розбивати стіни між кабінетами, знімати ламінат, якому не більше року, люстри, повністю міняти меблі, везти сантехніку для кімнати відпочинку з Італії.

“Крім того, в цей відсік провели спецзв'язок. Уздовж всього поверху на стінах повісили картини з краєвидами столиці. Для прикраси робочих апартаментів секретаря міськради запрошували дизайнерів. Ремонт два місяці робили працівники КП "Житлоінвестбуд-УКБ", який оплатив В'ячеслав Непоп. Він закуповував і основну частину матеріалів. От тільки точно невідомо - з рахунків цього КП і афільованих з ним структур, або якось інакше"
, - повідав KV джерело в КМДА.

Відзначимо, що розпорядження мера Києва Віталія Кличка про продовження контракту з Вчеславом Непопом не знайти ні на жодному офіційному сайті столичної влади. Без відповіді залишилося й відповідний запит KV голові КМДА Віталію Кличку.

Нагадаємо, що кероване В'ячеславом Непопом КП "Житлоінвестбуд-УКБ" постійно знаходиться в Києві в епіцентрі будівельних скандалів.

Це однозначно вказує на те, що В'ячеслав Непоп, очолюючи КП "Житлоінвестбуд-УКБ", грубо порушує містобудівне законодавство. Але мера Києва/голову КМДА Віталія Кличко це, схоже, цілком влаштовує.

kievvlast.com.ua

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме