"Підтримати"
Новини
Всі новини

Вчені: з'явилася можливість виявити важкі захворювання на ранній стадії розвитку

Учёные: появилась возможность выявить тяжёлые заболевания на ранней стадии развития


Ізраїльські вчені заявили, що в майбутньому розвиток важких захворювань можна буде визначати, взявши на аналіз кров. Причому виявити важкі захворювання можна буде на ранній стадії розвитку.

Ізраїльські вчені на даний момент часу працюють над методом визначення важких захворювань всього одного аналізу крові.

Вчені заявили про те, що працюють над створенням методу аналізу крові, який дозволить визначати в організмі людини розповсюдження важких захворювань, таких як рак, розсіяний склероз, цукровий діабет, панкреатит, різні захворювання шлунку і серця. Зараз цей аналіз вже знаходить рак підшлункової залози, панкреатит та деякі інші недуги.

Як запевняють фахівці з Єврейського університету, який знаходиться в Єрусалимі, метод знаходиться в розробці, але вчені запевняють, що в майбутньому можна буде виявляти важкі форми захворювання за аналізом крові.

Тестування вже показало хороший результат. Як запевняють науковці, тести були проведені на більш ніж 300 пацієнтів. Під час тестування були виявлені важкі захворювання, що говорить про ефективність даного методу.

Нова методика здатна ідентифікувати унікальні хімічну модифікацію ДНК під назвою метилювання. Ці відтінки метилювання визначають специфічну ідентичність клітин.

Фахівці пояснили, як відбувається аналіз. Метод ґрунтується на характеристиках ДНК умираючих клітин. Як з'ясувалося, вчені шукають певні речовини в крові, які виробляють гинуть клітини. Саме гинуть клітини, на думку фахівців, вказують на те, що в організмі починає з'являтися серйозна хвороба. Після аналізу крові, медикам залишиться тільки виявити, як орган дає збій.

Крім того, поки залишається неясною остаточна вартість тесту, що дуже важливо.

За матеріалами vesti

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини