"Підтримати"
Новини
Всі новини

Соболєв: Порошенко, Вілкул та прокурорсько-суддівська мафія штовхають народ на нове повстання

Соболев: Порошенко, Вилкул и прокурорско-судейская мафия толкают народ на новое восстание

Нардеп Єгор Соболєв разом з Павло Костенко сходили сьогодні у дві прокуратури, одну поліцію та один суд Кривого Рогу. Дізнавалися, що сталося з розслідуванням кримінальних проваджень про фальсифікацію виборів на користь Юрія Вілкула, внаслідок чого почалося Криворізьке повстання.

"Результат розслідувань - нуль підозр. Поліція взагалі закрила провадження. Аргументація - Центрвиборчком на чолі з Охендовським і місцеві суди не побачили порушень. Наскільки я пригадую, Охендовський і Ко разом з місцевими суддями посилалися якраз на поліцію, яка не знайшла порушень.
Зусиллями криворізької Самопомочі поліцію зобов'язали розслідувати справу наново. Але ясно, що виходу з цієї кругової поруки немає. За згодою Петра Порошенка "правоохоронці" та "судді" будуть тягнути час, сподіваючись, що скоро вдасться садити вже нас. Тим більше, що провадження за взяття людьми мерії Вілкула теж є.

Злий повертаюся до Києва, де завтра Конституційний суд втретє збирається скасувати закон про люстрацію. Терміни, в які КС мав винести рішення, давно минули. Але "судді" найвищого суду, які давали диктаторські повноваження Януковичу, тепер за тим самим принципом "чєго ізволітє" обслуговують нинішнього Президента. В обмін на це підконтрольні йому ГПУ та СБУ їх не чипають, хоча вже давно встановили роль Бауліна і Ко в узурпації влади нинішнім ростовчаниним.

Розв'язка наближається, як я бачу. І як ми не стараємося боротися за еволюційний шлях розвитку України, Порошенко, Вілкул та прокурорсько-суддівська мафія штовхають нас на нове повстання..."
- пише Соболєв у Фейсбуці.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме