"Підтримати"
Новини
Всі новини

Уряд відкрив українські дороги для перевізників з РФ

Правительство открыло украинские дороги для перевозчиков из РФ

Міністерство інфраструктури України і Міністерство транспорту РФ прийняли рішення взаємно зняти всі введені раніше обмеження і відновити транзит вантажного транспорту з 00:00 годин 25 лютого.

Про це повідомив Міністр інфраструктури Андрій Пивоварський на засіданні Уряду 24 лютого 2016 року. Це означає, що українські перевізники, задіяні в транзитних перевезеннях, зможуть відновити свої поїздки в напрямку країн Європи і Азії, маршрути яких пролягають через територію РФ. У свою чергу українська сторона відновить дію своїх транзитних дозволів з 00:00 годин 25 лютого 2016 року, повідомляє Infokava.com з посиланням на Автоцентр

«В Україні десятки тисяч людей задіяні у транзитних перевезеннях на всьому євразійському просторі. Через припинення транзиту останні 10 днів всі ці люди були позбавлені можливості заробляти гроші і годувати свої сім'ї»
, - зазначив Андрій Пивоварський. З цієї причини у вівторок під будівлею міністерства відбувся пікет перевізників, які вимагали якнайшвидшого відновлення транзиту.

Також міністр вкотре пояснив особливості такого виду перевезень:
«Коли фура йде транзитом під російськими номерами, це не означає, що там російський водій, що вона везе товари російського походження або належить росіянину. Її власником може бути транснаціональна компанія, яка має офіс у РФ, як і в Україні, і просто така в цих перевезень логістика»
.

Він зазначив, що Україні пощастило бути частиною шляху між Європою і Азією і необхідно використовувати цей потенціал максимально.

«Наші колеги з Польщі вже домовилися з росіянами про відновлення транзиту. Є ризик, що транзитні потоки будуть просто переорієнтуватися в обхід України через Білорусь, Прибалтику, Польщу. Тоді ми можемо забути про концесійні дороги, просто не буде достатньої інтенсивності руху для залучення коштів на їх будівництво. Від зменшення транзитних перевезень втратять не тільки українські перевізники - придорожній готельний та ресторанний бізнес в регіонах недорахуються досить великої кількості клієнтів, впадуть обсяги продажу пального на АЗС, місцеві бюджети недоотримають кошти від 5% акцизу»
, - додав міністр.

Андрій Пивоварський попросив Прем'єр-міністра Арсенія Яценюка дати протокольне доручення МВС, щоб гарантувати безпеку будь-яких транзитних перевезень територією України.

У той же час активісти не згодні з таким рішенням і хочуть відновити транспортну блокаду


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме