"Підтримати"
Новини
Всі новини

ТОП-5 чиновників з купленими дипломами

ТОП-5 чиновников с купленными дипломами5-те місце — Микола Рудьковський

У березні 2007 року фігурантом дипломного скандалу став екс-міністр транспорту і зв'язку Микола Рудьковський. Він сфальсифікував диплом Чернігівського педагогічного університету. Будучи зарахованим до вузу в 1985 році, він нібито кілька разів брав академвідпустку, відновлювався потім відраховувався. В 91-му виїхав до Москви, а потім до Австрії, але в 96-му все ж нібито отримав диплом. Факт підробки було викрито у травні 2002-го.

В особистій картці нардеп вказав іншу дату закінчення Чернігівського педа: 1994 рік. У 97-му році, коли Рудьковський став керувати в "Укргазпромі", він подав фотокопію ще одного диплома, нібито він закінчив Російську економічну академію ім.Плеханова. Однак в офіційному листі ректора академії мова йде про те, що Рудьковський їх диплом ніколи не отримував, а сам документ з такими реквізитами не видавався.

4-те місце — Георгій Тука

Балотуючись в 2014-му році до парламенту, нинішній Голова Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Георгій Тука вказав, що "з 1982 по 1986 роки навчався в Київському політехнічному інституті. Ключове слово - "навчався". З якихось причин Тука так і не довчився, бо набір КПІ 1982-го - випустився через п'ять років, в 1987-му. Проте минулого року біографія волонтера Туки зазнала колосальних змін: виявилося, що він зовсім не навчався в КПІ, а закінчив в 1991 році Севастопольський приладобудівний інститут.

Факт підробки Георгієм Тукою диплома доводить і архівна довідка з університету, яка засвідчує: така людина там ніколи не навчалася. Більше того, Тука сам загнав себе в кут. Відвідуючи 18 серпня підприємства в Сєвєродонецьку, він сказав буквально таке: "Я приємно здивований. Давно не бачив такого високотехнологічного виробництва у нас в країні. Тим більше, що я навчався в Київському політехнічному інституті на факультеті систем управління та автоматизації технічного процесу"

3-тє місце — ?

Третє місце було відведено Бориславу Березі, який нещодавно боровся за крісло столичного мера. Проти нього прокуратура порушила кримінальну справу через те, що він, мовляв, приніс до Верховної Ради копію "липового" диплому з відзнакою про закінчення Київського національного економічного університету.

Сам Береза спростовує ці звинувачення, називає їх політичним тиском та обіцяє надати докази безпідставності закидів. Наразі редакція чекає на підтвердження.

2-ге місце — Борис Ложкін

Срібло отримує Борис Ложкін. Він вигадав відомості про один із своїх дипломів, який нібито здобув у міфічному інституті у США. Керівник Адміністрації президента з’явився в Україні 10 червня — через три дні після того, як Порошенко зачитав присягу. З біографії Ложкіна можна дізнатися, що у 1992 році він закінчив Міжнародний інститут гуманізації та розвитку у Штатах за фахом "менеджер вищої ланки управління".

Однак, як виявилось, такого інституту в США немає, а диплом Бориса Ложкіна насправді виданий приватним навчальним закладом, зареєстрованим в Сумах, і який не має ніяких ліцензій на освітню діяльність від Міносвіти України.

Втім, у Ложкіна є диплом вчителя російської мови та літератури Харківського державного педагогічного інституту.

1-ше місце — Андрій Слюсарчук

"Золото" у нашому рейтингу отримує людина, яка не має відношення до політики. Мова піде про "липового" професора Андрія Слюсарчука — більш відомого, як Доктор Пі. Не маючи спеціальної освіти, він за книжками, вивчив схему роботи з трепаном та іншими хірургічними інструментами, а потім вже на практиці відточив цю процедуру на живих людях.

Результат таких дослідів - жахливий. Міліціонери не знайшли жодної людини, яка вижила після операції Слюсарчука. Доктор Пі був арештований в кінці 2011 року. Суд позбавив його волі на вісім років. На засіданні Слюсарчук уперше показав дублікат диплома про вищу медичну освіту з Московського університету. Прокурор запевнив, що диплом фальшивий, а вирок є законним.


Матеріал: Еспресо.ТВ

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини