"Підтримати"
Новини
Всі новини

Японія вимагає повернення окупованих Росією островів

Япония требует возвращения оккупированных Россией островов

Прем'єр-міністр Японії Сіндзо Абе взяв участь у демонстрації, учасники якої вимагали повернення чотирьох спірних островів, які перейшли після закінчення Другої світової війни до складу СРСР.

Японський лідер пообіцяв вирішити триваючий 60 років територіальний спір, що стосується островів Ітуруп, Кунашир, Шикотан і групи островів Хабомаї.

У Токіо стверджують, що те, як Північні території (так називають у Японії Курильські острови) були зайняті Росією, не має під собою юридичних підстав, пише milnavigator.com, посилаючись на ВВС.

У жовтні минулого року Росія викликала гнів Токіо, оголосивши про свої наміри побудувати на одному з островів військову базу. Цей територіальний спір є головною перешкодою для підписання мирного договору між Росією і Японією, який би став офіційним документом про завершення Другої світової війни.

У разі територіального конфлікту Тихоокеанський флот РФ просто не зможе протистояти японцям, адже японський флот - один з найбільш потужних флотів світу. По чисельності і оснащеності він порівнянний з американськими ВМС.
Япония требует возвращения оккупированных Россией островов
Япония требует возвращения оккупированных Россией островов

За словами експертів, японський флот здатний створити морське угруповання за підтримки тактичної авіації з ракетами, який має бортовий залп 300 протикорабельних ракет. При добре спланованому одному ударі, на двадцять військових кораблів ТОФ звалиться 300 ракет. У разі війни Тихоокеанський флот залишиться без підтримки, такі вже географічні особливості Російської Федерації.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини