"Підтримати"
Новини
Всі новини

Daily Mail: Путін готує собі наступника

Daily Mail: Путин готовит себе преемника

Президент Росії Путін готує свою людину дії і «героя війни» (за його оцінкою) у свої наступники, вважають у Москві. Про це пише Вілл Стьюарт на сторінках британського видання Daily Mail.

Заступник міністра оборони Олексій Дюмін (43 роки) став днями губернатором Тульської області, і на цьому тлі в ЗМІ несподівано потрапили відомості про його «мужність»,

За словами автора, раніше цей Дюмін служив охоронцем Путіна і його довіреним ад'ютантом, а також грав на позиції воротаря в особистому хокейному клубі президента.

Як сказав один коментатор, основним завданням Дюміна було «делікатно, без вульгарності, але регулярно пропускати шайби від початківця хокеїста Володимира Володимировича».

Але саме він керував таємною операцією з вивезення з України усунутого президента Януковича і доставки його в Росію, коли Київ був охоплений прозахідною революцією в 2014 році, відзначає оглядач.

У тому ж році, як з'ясувалося, Дюмін командував Силами спеціальних операцій російської армії, що зіграли важливу роль у анексії Криму.

Путін присвоїв йому звання Героя Росії за проявлену мужність, його присвоїли звання генерала і поставили на посаду заступника командувача сухопутних військ.

Потім, два місяці тому, Дюмін зайняв посаду заступника міністра оборони за Шойгу, близького соратника Путіна.

Несподіване призначення Дюміна на посаду глави адміністрації Тульської області, регіону, більшої по площі, ніж Уельс, було оцінено як бажання Путіна дозволити йому набратися політичного досвіду керівництва в провінції перед черговим швидким підвищенням.

Досвідчений телерадіоведучий Сергій Доренко, головний редактор радіостанції «Говорить Москва», вважає, що Путін готує Дюміна собі в наступники, розповів Стьюарт.

Сергій Доренко, тертий кремлівський оглядач, не знайшов взаєморозуміння з Путіним і відмовився працювати на нього, сказав, що він, без сумніву, ставить на Дюміна.

Він помістив його вище двох інших імовірних претендентів на посаду наступного президента Росії — прем'єр-міністра Медведєва (50 років), який обіймав посаду президента з 2008 по 2012 рік, і Воробйова (45 років), главу адміністрації Московської області.

Політичний блогер Антон Орех, автор згаданої хокейної цитати, заявив, що Путін, абсолютно очевидно повністю довіряє Дюмину, хоча зліт колишнього охоронця нагадує історію з улюбленим конем Калігули, який став сенатором. Він зазначив, що логічно довіряти своєму близькому оточенню.

Один аспект кар'єри Дюміна був відзначений: він завжди знаходився поруч з Путіним.

В даний час Кремль публічно практично не говорить про наступника президента, зазначає оглядач. Але 63-річний Путін незабаром має прийняти рішення, чи варто балотуватися на виборах 2018 року або передати пост довіреній особі.

На думку експертів, Путін буде брати участь у виборах, переможе, але потім складе з себе повноваження достроково.

Дюмін визнав, що йому тільки в середу сказали про нові щаблі в його запаморочливій кар'єрі. За його словами, пропозицію було зроблено абсолютно несподівано, і він такого не передбачав.

«Я потрапив на бесіду до Володимира Володимировича, де було прийнято це рішення. Я людина військова. Батьківщина сказала "вперед", і я відповів "є"»
, — розповів політик. І додав, що був радий отримати цю посаду.

«Дюмін давно був наближеним до Путіна і їздив з ним в його особистому автомобілі як політичний ад'ютант. Коли Путін у 2010 році влаштував чергову авантюру біля тихоокеанського узбережжя Росії — брав на аналіз шкіру сірого кита, Дюмін тримав його за пояс на надувному плоту, поки президент стріляв з арбалета, потрапивши з четвертого разу», - нагадав в кінці своєї статті Стьюарт.

Мішель Пророк

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме