"Підтримати"
Новини
Всі новини

Бізнесмен з Британії знайшов новий спосіб заробітку грошей

Бизнесмен из Британии нашёл новый способ заработка денег


Підприємець Британії Лео Де Уоттс заробив понад 23 тисяч доларів, продаючи повітря жителям Китаю. Молодий чоловік продає в Китаї повітря за ціною $115 за банку. Свіже повітря з Британії користується попитом у Піднебесній.

Компанія 27-річного бізнесмена називається AETHAER: вона пропонує своїм клієнтам свіже повітря, зібране у банки обсягом 580 мл у таких графствах Англії, як Дорсет, Сомерсет, Вілтшир і Йоркшир, а також в Уельсі.

Причому товар користується популярністю. Сам Де Уоттс пояснює високий попит на свій товар екологічними проблемами в КНР.

Повітря за ціною 115 доларів за півлітра, що найцікавіше, в Китаї купують.

Бизнесмен из Британии нашёл новый способ заработка денег


Бізнесмен з Британії "зробив ставку" на те, що в Китаї жителі країни потерпають від поганої екології. Так він вирішив продавати чисте повітря.

Із-за поганої екологічної ситуації в Китаї деякі компанії вже намагалися продавати чисте гірське повітря. Наприклад, Канада продавала в Китаї балон на вісім літрів з чистим повітрям за вісім доларів. У той час це нововведення знайшло багато покупців.

У даний момент британець сам вирішив грунтовно зайнятися продажем чистого повітря в Китаї. Він повідомляє, що незвичайний бізнес у нього просувається успішно. Частими покупцями стають інші бізнесмени їх Китаю і забезпечені люди, які можуть дозволити собі купувати пів літра повітря за такою ціною.

У свою чергу, ці покупці діляться з близькими та знайомими чистим повітрям або ж продають його за більш високу ціну.

Підприємець з Великобританії Лео Де Уоттс стверджує, що заробив понад 23 тисяч доларів, продаючи повітря жителям Китаю.

Слід нагадати, що в грудні 2015 року в Китаї із-за найсильнішого смогу був оголошений "червоний" рівень небезпеки. Це найвищий рівень, який вказує на те, що ситуація дійсно жалюгідна. Так, наприклад, не мало підприємств і фабрик були зачинені. Дитячі сади і загальноосвітні установи на деякий час також були закриті. А інші підприємства скоротили свій робочий день, щоб хоч якось убезпечити себе.

Видимість на дорогах була занадто поганою, можна було побачити лише на 20 метрів вперед. Причиною погіршенням екологічної ситуації послужили викиди на підприємствах важкої промисловості, а також вихлопні гази, які у величезній кількості викидаються в повітря. Крім цього, чимало людей почали користуватися вугіллям для дому, тому екологія початку забруднюватися ще більше.

За матеріалами Комсомольская Правда

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини