"Підтримати"
Новини
Всі новини

Процес визволення від пам’ятників радянського режиму у Дніпропетровську розпочався

Процесс освобождения от памятников советского режима в Днепропетровске начался


Заступник мера Дніпропетровська Олександр Санжарана на прес-конференції повідомив, що в місті залишаються близько 46 комуністичних символів; більшість з них – це меморіальні таблички. Також з 322 вулиць міста, які підлягають перейменуванню, 316 вже отримали нові назви.

Рішення сесії стосовно демонтажу пам’ятників могло бути прийняте ще до настання осені.

Відтоді і до 21 лютого це в компетенції міського голови. З 22 лютого – питання переходить під контроль обласної адміністрації. Тому, каже Олександр Санжара, сесія міськради для цього вже непотрібна.

"Потрібне вольове рішення мера. Уже підготовлено розпорядження щодо демонтажу пам’ятників, які пов’язані з радянською епохою. Ми вже бачимо, що процес визволення від цих пам’ятників розпочався. Робить це місто або його мешканці – у будь-якому випадку це робиться задля виконання Закону",
- сказав Санжара.

Він також додав, що у випадку, коли демонтаж проводить територіальна громада, завдання міських служб – прибирання території.

Крім того, за його інформацією, відповідне перейменування вулиць буде завершено найближчим часом.

"Наразі 316 вулиць з 322 вже перейменовані. За рештою зміною назв розглядаються правові підстави – чи проведені громадські слухання і як взагалі це можна зробити. Думаю, що мерія максимально намагатиметься встигнути у терміни, передбачені законом",
- підкреслив Олександр Санжара.

За матеріалами ДНІПРОГРАД

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини