"Підтримати"
Новини
Всі новини

Автопарковки Дніпропетровська можуть стати безкоштовними

Автопарковки Днепропетровска могут стать бесплатными

Паркування Дніпропетровська не приносять очікуваного прибутку в міську казну, тому влада загрожують їх зробити і зовсім безкоштовними. На думку в. о. першого заступника мера Дніпропетровська Дмитра Погребова, міські парковки повинні приносити в міську казну, як мінімум, на 25 мільйонів гривень на рік.

«Ми провели аналіз надходжень до міського бюджету від вуличних парковок в 2015 році. Цифра виявилася сміховинною — 6 мільйонів 200 тисяч гривень. А повинні приносити, як мінімум, на 25 мільйонів в рік, враховуючи кількість приватних автомашин у городян»
, — впевнений Дмитро Погребів.

Реалізація упорядкування цього виду послуг займе близько півроку. Далі, вважає Дмитро Погребів, або оператори паркування підуть на наші умови і почнуть приносити в казну міста 25 мільйонів гривень на рік, або місто прийме рішення про те, що усі парковки стануть безкоштовними, пише Автоцентр. До реалізації цієї програми буде залучено КП «Міськавтопарк», яке, за словами чиновника, сьогодні зайнято тільки укладанням договорів між міськрадою та операторами парковок.

«Нехай у центрі паркування будуть набагато дорожче, ніж не на центральних магістралях. Це — нормальна світова практика. Хоче людина паркуватися в самому центрі міста, нехай платить. Не хоче, нехай їде на роботу на громадському транспорті»
, - вважає Дмитро Погребів.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини