"Підтримати"
Новини
Всі новини

Електромобільна марафон 2016

Электромобильный марафон 2016


Україна вже вдруге була обрана в якості відправної точки Electric Marathon. У 2016 році він розпочнеться у Львові (в 2015 змагання починалося в Києві). Старт заходу запланований на 22 травня, а фініш відбудеться 3 червня в Монако.

Концепція электромобильного марафону Львів – Монте-Карло була представлена у львівській міській раді за участю організаторів заходу, керівництва міста, а також Почесного Консула Монако в Естонії Юрі Тамма.

"Вийшло так, як ми і хотіли. Ми з мером в минулому році говорили про можливість стартувати зі Львова, так як міста Монте-Карло і Львів мають історичний зв'язок і бачення майбутнього. Я обіцяю, що буде цікаво", - сказав Тамм.

Electric Marathon 2016 стане п'ятим за рахунком марафоном електромобілів під патронатом принца Монако Альберта II. Організатори називають його інтелектуальними перегонами, коли переможця визначає не швидкість, а точність прибуття до фінішу. Марфаон стартує з різних міст Європи, але фініш завжди знаходиться в Монако. Так звана "нульова машина" стартує першої і встановлює еталонний час. Перемагає той учасник, час прибуття якого має мінімальну різницю з еталонним.

До боротьби за головний приз у марафоні допускаються тільки електромобілі, в тому числі прототипи і модифіковані машини. Для транспортних засобів, що використовують альтернативні джерела енергії проводять спеціальний конкурс. Заявки на участь будуть прийматися з середини лютого на офіційному сайті заходу.

За матеріалами МЕТА

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини