"Підтримати"
Новини
Всі новини

Перший заступник Абромавичуса Юлія Клименко подала у відставку

Первый заместитель Абромавичуса Юлия Клименко подала в отставку

Перший заступник міністра економічного розвитку і торгівлі Юлія Клименко заявила, що йде у відставку слідом за головою відомства Айварасом Абромавичусом. Про це вона написала на своїй сторінці в Facebook.

Клименко зазначила, що вона повністю підтримує і поділяє кожне сказане міністром Абромавичусом слово. Своє рішення піти з посади заступника глави Мінекономіки Клименко назвала повністю зваженим і прагматичним.

"Ми не можемо постійно жити у болоті, що гниє, бо це те, що власне хоче агресор: щоб ми довго та болісно помирали від гангрени, викликаної корупцією правлячої еліти, непрофесійним керівництвом, свідомим та наполегливим розвалом державного управління, слабкими інститутами, деморалізованим зневіреним населенням та дрібними злодюжками на всіх щаблях влади, які готові продати майбутнє своєї країни за копійки замість того, щоб увійти в історію героями."


Також пояснюючи це рішення Клименко згадала про «корупції правлячої еліти, непрофесійне керівництво, свідомий і наполегливий розвал державного управління».

"Я – Укроптиміст, люблю свою Україну, вірю в її майбутнє і буду робити все, щоб боротися за неї разом з активним громадянським суспільством. У нас є ще шанс та вікно можливостей. Слава Україні!"
- написала Юлія.

На думку першого заступника міністра, за десять місяців роботи команда Абромавичуса початку ряд реформ, які вже не вдасться зупинити.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини