"Підтримати"
Новини
Всі новини

Кличко всупереч ультиматуму Кабміну призначив Пліса першим заступником голови КМДА

Кличко вопреки ультиматуму Кабмина назначил Плиса первым заместителем председателя КГГА


Кличко проігнорував ультиматум Кабміну про звільнення Пліса. З моменту висунення ультиматуму урядом минуло три дні, але мер свого рішення не скасував.

Кабінет міністрів дав київському меру Віталію Кличку 24 години для того, щоб скасувати своє розпорядження про призначення Геннадія Пліса першим заступником голови КМДА. Про це йдеться в листі Кабміну київському меру від 29 січня 2016 року.

У листі звертається увага на те, що Пліс був призначений з порушенням закону "Про столицю України – місто-герой Київ". Відповідно до статті 16 цього закону, перший заступник і заступники КМДА призначаються і звільняються київським міським головою після узгодження з президентом і урядом.

Однак, Кличко ці зауваження проігнорував, як і проігнорував сам ультиматум Кабміну.

Кабмін також пояснив причину, з якої кандидатура Пліса була відхилена. За інформацією Держфінінспекції, за період 2013 року – I кварталу 2014 року були виявлені розтрати в розмірі понад 164 млн. гривень в АТ "Державна продовольчо-зернова корпорація України", коли Пліс обіймав в ній посаду голови наглядової ради та директора департаменту внутрішнього аудиту і аналізу ринків.

За словами джерела в Кабміні, сам Пліс у відповідь на пред'явлення йому претензій щодо розтрат під час роботи в АТ "Державна продовольчо-зернова корпорація України", зазначив, що основні розтрати в компанії насправді припадають на 2014-2015 роки.

Більш за все, мер вважає Яценюка вже практично відставленим прем'єром і розраховує на те, що питання призначення Пліса загубиться на тлі кадрових перестановок в самому уряді.

За матеріалами ZN.UA

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини