"Підтримати"
Новини
Всі новини

Французький телеканал показав трейлер документального фільму про Майдані, незважаючи на прохання України зняти стрічку з ефіру. ВІДЕО

Французский телеканал показал трейлер документального фильма о Майдане, несмотря на просьбы Украины снять ленту с эфира. ВИДЕО


Французький Canal+ показав документальний фільм "Україна, маски революції" режисера Поля Морейри. Як повідомляється на сайті телеканалу, трансляція картини відбулася в понеділок, 1 лютого, незважаючи на прохання України зняти стрічку з ефіру.

Морейра, проаналізув події, які відбулися на Майдані та прийшов до висновку, що народними хвилюваннями в своїх інтересах скористалися націоналістичні угруповання, такі, як "Правий сектор".

"Вони скористалися слабкістю державних інститутів в Україні і створили власні, добре озброєні і підготовлені загони і почали диктувати свою волю владі", — констатував автор фільму.

Крім того, в картині режисер відзначив роль США в організації заворушень в українських містах. В якості доказів він навів візити до Києва віце-президента Джозефа Байдена, сенатора Джона Маккейна, колишнього глави ЦРУ Девіда Петреуса, представника Держдепартаменту Вікторії Нуланд.

"Нова влада в Києві повністю поміняла колишній політичний курс і повністю повернулася в бік США. Складається враження, що Україна виявилася простою пішкою у геополітичній грі Сполучених Штатів проти Росії", — йдеться в картині.

31 січня посольство України у Франції попросило Canal+ відмовитися від трансляції документального фільму.

"Ми були розчаровані, дізнавшись, що телеканал, в рамках спеціального розслідування надає ефір документальному фільму "Маски революції", який дає глядачеві помилкове уявлення про ситуацію в Україні", — зазначили в диппредставництві.

На думку дипломатів, фільм Морейры — "це солодка музика для вух прихильників теорій змови і російської пропаганди".За матеріалами loft36

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме