"Підтримати"
Новини
Всі новини

Меджліс: Справжнє шоу в Росії почнеться вже через півроку

Меджлис: Настоящее шоу в России начнется уже через полгода

Один з представників Меджлісу кримськотатарського народу заявив про те, що саме півострів Крим зіграє ключову роль у розвалі Російської Федерації. Про це Эскандер Барієв повідомив в ексклюзивному інтерв'ю "Радіо свобода".

"Справжнє шоу розпочнеться вже місяців через п'ять-шість. Цивілізований світ побачить реальні результати розвалу Російської Федерації на безліч окремих шматочків. Я сміливо можу назвати Крим найважливішою причиною того, що країна-агресор зазнає нищівної поразки. Саме із-за півострова Кремль отримає санкції, які і далі будуть діяти не в інтересах агресора. Міжнародна ізоляція, з-за якої Росія продовжує втрачати колосальні інвестиції. Не варто забувати і про громадськість півострова, у яких починають здавати нерви"
, - розповідає представник Меджлісу.

Читайте на Infokava.com: Політолог : Ключ путінської гри

"Жителі півострова досі не побачили п'ятнадцять мільярдів, які Російська Федерація обіцяє кілька місяців. Населення почало по-іншому дивитися на Москву, яка "допомогла" провести референдум. На самому справи, за від'єднання від суверенної України проголосувало лише тридцять відсотків. На щастя для українського народу, Російська Федерація починає втрачати людей з цих тридцяти відсотків. В наступному році весь світ побачить кардинальні зміни на політичній карті світу"
, - підсумував Барієв.

За матеріалами: gogetnews

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме