"Підтримати"
Новини
Всі новини

Пам'ятка батькам від дитини

Памятка родителю от ребенка

Відносини в сім'ї, стиль виховання, який вибирають дорослі, багато в чому визначають те, наскільки гармонійним буде життя вашої дитини, наскільки успішно вона буде справлятися з життєвими проблемами і спокусами.

1. Не балуйте мене, Ви мене цим псуєте. Я дуже добре знаю, що не обов'язково мені давати все те, що я вимагаю. Я просто випробовую Вас.

2. Не бійтеся бути твердим зі мною. Я віддаю перевагу саме такому підходу. Це дозволяє визначити мені своє місце.

3. Не покладайтеся на застосування сили у відносинах зі мною. Це привчить мене до того, що рахуватися потрібно тільки з силою.

4. Не будьте непослідовними. Це збиває мене з пантелику і змушує наполегливіше намагатися у всіх випадках залишити останнє слово за собою.

5. Не давайте обіцянок, яких Ви не можете виконати, це може похитнути мою віру у Вас.

6. Не робіть за мене і для мене те, що я в змозі зробити для себе сам, а то у мене увійде в звичку використовувати Вас як прислугу.

7. Не поправляйте мене у присутності сторонніх людей. Я зверну набагато більше уваги на Ваше зауваження, якщо Ви скажете мені все спокійно віч-на-віч.

8. Не захищайте мене від наслідків власних помилок. Я вчуся на власному досвіді.

9. Не намагайтеся від мене позбавитися, якщо я ставлю відверті питання. Якщо Ви не будете на них відповідати, Ви побачите, що я перестану задавати Вам питання взагалі і буду шукати інформацію на стороні.

10. І крім того, пам'ятайте, що я люблю Вас, будь ласка, відповідайте мені любов'ю.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини