"Підтримати"
Новини
Всі новини

В БПП не хочуть міняти прем'єр-міністра

В БПП не хотят менять премьер-министра

Парламентська фракція «Блок Петра Порошенко» готова продовжувати працювати з нинішнім прем'єр-міністром Арсенієм Яценюком для збереження політичної стабільності в країні. Про це заявив голова політсили Юрій Луценко.

«Я впевнений, що якщо Арсеній Яценюк зможе домовитися про нову команду професіоналів, які будуть підтримувати фракції коаліції, то ми отримаємо новий уряд на чолі з Яценюком і ефективну більшість, яка буде приймати необхідні закони. Якщо почнуться битви партійних амбіцій або ультиматуми персональних питань, нічого не вийде»
, — сказав політик, передає hubs.ua

При цьому, коментуючи можливу підтримку Яценюка на посаді глави уряду, голова фракції БПП підкреслив, що інакше це означає перевибори Верховної Ради і, щонайменше, чотири місяці «безвідповідальну балаканину дев'ятого валу популізму і заблокований парламент».

«Ми витратимо мільярд державних коштів, втратимо чотири місяці політичного часу для того, щоб провести в парламент таких депутатів. Необхідно залишити політичну стабільність для залучення інвестицій і розвитку української економіки. Заради цього ми готові працювати з Яценюком, лише б він хотів працювати з нами»
, — підсумував глава БПП.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини