"Підтримати"
Новини
Всі новини

Вагомі аргументи користі манної каші

Весомые аргументы пользы манной каши


Практично кожен з нас виріс на манній каші. Завжди вважалося, що вона чудово підходить для дитячого харчування. І дійсно манна каша має багато переваг. Адже не дарма її досі готують в різних оздоровчих закладах (санаторіях, лікарнях, дитячих таборах тощо).

Манна крупа – це джерело поживних речовин: вітамінів, мінералів, білків і крохмалю. В ній у великій кількості містяться вуглеводи, необхідні для накопичення енергії організму і підтримання його в тонусі.

Тільки манна каша починає перетравлюватися в нижньому відділі кишечнику і власне там вона і засвоюється. Користь манної каші незаперечна, адже вона на 100 % засвоюється організмом.

Користь манної каші полягає в практично повній відсутності клітковини, – 2/3 її складає крохмаль. Для дорослих людей – це корисний дієтичний продукт.

Білка в ній зовсім небагато, тому вона підходить людям, які страждають від хронічної недостатності нирок.

Вона не замінима в раціоні людей з виразкою шлунка і гастритом, вона заспокоює спазми і виразковість болю. Просуваючись по кишечнику, вона очищає його від слизу, виводячи непотрібний жир.

У тибетській медицині, її використання в їжу в зрілому віці, порівнюють з хорошим станом кісток, а так само шлунка і м'язів.

Калій, що міститься в манної каші, забезпечує безперебійну роботу серця.

Вітаміни групи В нормалізують роботу нервової системи.

Бета – каротин допомагає імунній системі справлятися з токсинами і небезпечними бактеріями. Прості вуглеводи швидко засвоюються організмом і наповнюють його енергією.

Манна каша допомагає відновити сили. А це означає, що вона не замінима в період реабілітації після операцій, серйозних захворювань, при виснаженні організму і хронічної втоми. Користь манної каші в тому, що вона не викликає алергічних реакцій.

Манна каша вариться досить швидко, і за рахунок цього, в ній зберігаються майже всі корисні елементи.

За матеріалами Medobaza.ru

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини