"Підтримати"
Новини
Всі новини

Харчова добавка, що бореться з раком шкіри! - вчені

Новину передає «Преса України».

Виявилось, що плоди куща аннато, які древні племена використовували для окрашення свого тіла, та нині є харчовим барвником, мають ще деякі особливості.
Пищевая добавка, которая борется с раком кожи! - ученые

Вчені прослідкували, що аннато містить з'єднання, яке запобігає утворенню ракових клітин, викликаних ультрафіолетовим випромінюванням. Мова йде про биксин. Стало відомо, що саме це з’єднання сприяє зміцненню клітин людини від впливу канцерогенів.

Таке відкриття зробила команда з Університету Арізони. Перші тести були проведені на мишах. Результати показали, що миші, яким ввели биксин набагато менше реагували на УФ-випромінювання.

Георг Вондрак, який очолював дослідження, вважає, що биксин провокує виникнення клітин, що є захисним антиоксидантом, що запобігає виникненню ракових клітин. Тобто, під час загару можна вберегти себе за допомогою биксину.

Наступним кроком вчених буде перевірка впливу биксину на людину. Зазначається, що цей процес займе якийсь час. Так, враховуючи, що аннато вже схвалений у США як безпечний для споживання людиною у продуктах харчування і ліках, це значно полегшує роботу науковців.

За їх словами, скоріше за все аннато стане ключовим інгредієнтом нового супер-сонцезахисного крему, який не буде намащуватись на тіло, а буде вживатись переорально. Вчені висловили свої сподівання, що впродовж п’яти років вони зможуть представити готовий корисний для людини продукт.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини