"Підтримати"
Новини
Всі новини

Польща і Росія: Зміна угоди з автоперевезень може зайняти близько року

Польша и Россия: Изменение соглашения по автоперевозкам может занять около года


РФ пропонує Польщі змінювати договір після обміну квотами на перевезення.

Мінтранс Росії вважає, що РФ і Польщі слід спочатку обмінятися дозволами на автоперевезення, а потім обговорювати угоду, так як його зміна може зайняти близько року.

Мінтранс РФ в четвер повідомив про загрозу припинення автоперевезень між РФ і Польщею. Як зазначило міністерство, Польща відмовилася давати Росії конкретні пропозиції щодо обміну дозволами на 2016 рік на автоперевезення між країнами.

"Польська сторона пропонує буквально з завтрашнього дня врозріз нашим угодам вважати всі вантажі однаковими — вантажами єдиної Європи. Це не відповідає угоді. Ми готові обговорювати зміни угоди, але зміна міжурядової угоди, як правило, займає близько року. Ми заявили польській стороні, що готові до такого діалогу, але не можна ставити ультиматуми і блокувати перевезення", — повідомив журналістам заступник міністра транспорту РФ Микола Асаул.

Мінтранс РФ раніше повідомляв, що вимоги російського законодавства, що набули чинності з 2016 року, спрямовані на впорядкування контролю російських дозволів на автоперевезення вантажів щодо третіх країн і покликані зробити конкуренцію серед автомобільних перевізників на міжнародному ринку автотранспортних послуг чесною і прозорою.

Польша и Россия: Изменение соглашения по автоперевозкам может занять около года


За матеріалами РИА Новости

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме