"Підтримати"
Новини
Всі новини

Максим Віторган про Ксенії Собчак: "Вона розумна людина"

Максим Виторган о Ксении Собчак: "Она умный человек"


Максим Віторган розповів, що любить сперечатися зі своєю дружиною Ксенією Собчак. Актор захоплюється розумом дружини і стійкістю її характеру.

Чоловік Ксенії Собчак зізнався, що обожнює сперечатися з дружиною. Актор розповів, що у вільний від роботи час їм з Ксенією подобається подискутувати на важливі теми. За словами Максима, цікавіше всього, коли їх думки не сходяться.

"Ми з багатьох питань з нею сперечаємося. І за світоглядними. З нею цікаво сперечатися, вона розумна людина. І вона — що я взагалі вкрай рідко зустрічав в людях — людина, що вміє чути. Її, наприклад, можна переконати, що вкрай рідко буває у людей. Тому що, як правило, люди тупо стоять на своєму і все",
— розповів Максим.

Максим Виторган о Ксении Собчак: "Она умный человек"


Актор зізнався, що захоплюється стійкістю і рішучістю дружини, адже саме ці якості у Ксенії - підтримка для нього. За словами Віторгана, Собчак завжди поблажливо реагує на висловлювання недоброзичливців і намагається ставитися до всього з розумінням.

"Ксюша робить мені деяку психологічну допомогу в цьому сенсі, тому що я не такий стійкий, як вона. Я вже зовсім з цього приводу заспокоївся. Треба розуміти, що 90% того, що про нас пишуть, не має до нас ніякого відношення. Ми нічого з цим зробити не можемо",
— розповів Віторган в одному з недавніх інтерв'ю.

За матеріалами VIVA

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме