"Підтримати"
Новини
Всі новини

Соболєв: протестувальникам у ВР криворіжцям не дають зустрітися з журналістами

Соболев: протестующим в ВР криворожанам не дают встретиться с журналистами


Цікаві події розгорнулися після підписання закону про призначення позачергових виборів у Кривому Розі. Люди оголосили голодування...Слово за президентом.

Зневагу і бажання весь час обманювати. Таким є ставлення нинішніх керівників держави до людей, які вимагають від них простої речі - не обкрадати, а служить суспільству. Тільки державна охорона за наказом керівника апарату Володимира Гройсмана заблокувала криворіжців, які 7 днів голодували біля кабінету спікера. Це сталося вже після підписання ним закону про призначення позачергових виборів у Кривому Розі замість сфальсифікованих," -
так написав у верхівці влади на своїй сторінці в facebook Єгор Соболєв.

Блокування сенсу особливого не мала, за винятком бажання захистити голодуючих ось журналістів. Або, за версією Соболєва: "була мета показати, що люди - бидло, яких можна не пустити, послати, вигнати."

Підписання закону тільки додало людям впевненості і твердості духу. Вони, отримавши інформацію про те, що парламент проголосував потрібний закон, вирушили до будівлі Адміністрації Президента вимагати негайного підписання цього закону президентом України. Частина голодуючих в очікуванні підпису Петра Порошенка перемістилися в кабінет депутата Єгора Соболєва.

"Я сказав апарату Гройсмана, що поки вони два роки тому разом з шефом крали за згодою Януковича в Києві, на Майдані люди гинули за право пройти до свого Парламенту. Не вірити упирям, не бояться їх, а крок за кроком змусять їх до потрібних рішень або викидати з посад. Творить вільну успішну Україну, де владою громадяни. Це наш план і наші завдання."


"Щоб повернути право Кривого Рогу обирати мера, до кінця дня закон про позачергових виборах повинен підписати Президент. І до ранку завтра його повинен надрукувати газета Голос України. Тоді рішення про призначення виборів набуде чинності не пізніше ніж за 60 днів до їх проведення, як вимагає закон "Про місцеві вибори","-
- пояснив Соболєв.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини