"Підтримати"
Новини
Всі новини

Завод Коломойського судиться з Мінсоцполітики за зарплату мобілізованих співробітників

Завод Коломойского судится с Минсоцполитики за зарплату мобилизованных сотрудников

Група "Приват" Коломойського, яка володіє заводом АТ «Запорізький завод феросплавів» (ЗЗФ), через суд намагається оскаржити відмову Мінсоцполітики про виплату компенсації для підприємства в якості зарплати мобілізованих в армію співробітників. Про це йдеться в постанові Київського апеляційного суду.

Повідомляється, що Мінсоцполітики відмовило ЗЗФ виплачувати компенсацію в розмірі 2,23 млн грн в рахунок заробітної плати за 2014 рік мобілізованим працівникам підприємства. Завод Коломойського восени 2015 року звернулася в Госпсуд Києва, пише SKELET-info. У свою чергу Мінсоцполітики подало клопотання в якому просить суд припинити провадження по даній справі, у зв'язку з тим, що даний спір не підлягає розгляду в господарських судах України.

ЗЗФ в суді спробував оскаржити таке рішення. На думку підприємства Коломойського, даний спір підвідомчий саме госпсуду, так як склад учасників виробництва відповідає вимогам Господарського процесуального кодексу.

У свою чергу господарський Суд вказав на відсутність господарських відносин між ЗЗФ і Мінсоцполітики і відніс спір до адміністративного судочинства.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини