"Підтримати"
Новини
Всі новини

Вся брехня знову вилізла на поверхню, і про російські рублі, і про те, хто кого бив. - Володимир Парасюк

Вся ложь снова вылезла на поверхность, и о российских рублях, и о том, кто кого бил. - Владимир ПарасюкМи знову змогли довести, що не буде так як хтось собі вирішив. Ніхто не буде використовувати органи державної влади для того, щоб прибрати патріотів. Вся брехня знову вилізла на поверхню, і про російські рублі, і про те, хто кого бив. Мені боляче дивитись, що чиновники замість того, щоб допомогти хлопцям, які повернулись з війни, намагаються їх дискредитувати.
Ми повинні протистояти цій системі і бути розумними, а найголовніше - ми повинні бути разом.


Я дякую хлопцям з МВС і Нацгвардії, що не повелись на провокації і не допустили, щоб нас знову зіткнули лобами.

А тепер про прокурорів.

Ви можете мене засуджувати, але я жорстко реагуватиму, коли принижуватимуть честь та гідність моїх побратимів. Я ніколи не мовчатиму на хамське відношення і вислови: "А ви думали, що буде інакше? Будуть сидіти."Я борюсь так, як вмію і може це часом трохи емоційно, але це щиро. Герої Майдану, добровольці, кіборги не повинні сидіти в тюрмах через шиті білими нитками справи.
І про депутатство. Я за цим статусом не ховаюсь і, якщо буде потрібно скласти мандат, я його складу. Ви вважаєте мене забіякою і хуліганом, але забіяка і хуліган написав 78 законопроектів, з яких 8 вже стали законами України. Але проблема в тому, що я, як представник законодавчої влади в країні, повинен вдаватись до акції прямої дії, щоб добитись реальних змін. Бо закони в нас, на жаль, майже не працюють, або працюють так, як вигідно декому нагорі.

Я такий, який є. Ще раз усіх з маленькою перемогою проти системи
- Володимир Парасюк на ФБ

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини