"Підтримати"
Новини
Всі новини

3 секрети, які ви зобов'язані знати про свій смартфон

3 секрета, которые вы обязаны знать о своем смартфоне1 випадок
112 є номером, який можна набрати з мобільного телефону в разі надзвичайної ситуації. Діє по всьому світу. Перебуваючи поза зоною прийому вашої мережі, у разі виникнення надзвичайної ситуації Ви можете набрати 112, і телефон здійснить пошук аварійного номера усередині доступних в даному регіоні мереж.

Ще один цікавий момент: даний номер можна набрати навіть при заблокованій клавіатурі Вашого телефону. Спробуйте (тільки не виконуйте з'єднання).

2 випадок
Ключі залишились всередині замкненого автомобіля? Чи є у машини дистанційний ключ? Наступна порада може коли-небудь виявитися дуже корисним.

Ще один аргумент на користь придбання стільникового телефону: якщо ключі опинилися всередині замкненого автомобіля, а вдома є запасні ключі, зателефонуйте на стільниковий кого-небудь з домашніх зі свого стільникового. Утримуйте свій стільниковий на відстані близько 30 см від дверей автомобіля, в той час як людина, що знаходиться вдома, натискає на кнопку розблокування на запасному ключі, заздалегідь піднісши його до свого мобільного. Ваша машина відкриється.

Примітка редактора: Дійсно працює! Ми змогли відкрити двері автомобіля, передавши сигнал по мобільному телефону!

3 випадок
Як заблокувати вкрадений телефон? Для того, щоб дізнатися серійний номер свого стільникового, наберіть наступну комбінацію:

* # 06 #
На екрані буде відображений код з 15 цифр. Даний код є унікальним для кожного телефону. Запишіть його і зберігайте в безпечному місці. Якщо Ваш телефон буде вкрадений, зателефонуйте своєму стільниковому оператору і повідомте даний код. Оператор зможе заблокувати Ваш телефон. Тепер, навіть при зміні СІМ-карти, користуватися телефоном буде неможливо. Швидше за все, Ви не зможете отримати телефон назад, але, принаймні, Ви будете знати, що людина, який вкрав Ваш телефон, не зможе його використовувати.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини