"Підтримати"
Новини
Всі новини

Мігранти були змушені покинути Бельгію

Мигранты были вынуждены покинуть Бельгию


Більше 10 тисяч мігрантів були добровільно або примусово вислані з Бельгії в 2015 році. Це на 15% більше, ніж у 2014 році.

Згідно зі статистикою, півтори тисячі, із загальної кількості змушено висланих мігрантів, втратили своє місце проживання у країні через скоєні злочини. Про це заявив державний секретар з питань надання притулку та міграційної політики Тео Франкен.

Держсекретар міграційної політики відзначає зростання злочинів, скоєних мігрантами. Так, кількість протиправних порушень перевищила позначку в 2,5 рази, порівняно з минулим роком.

Примусово були вислані 5894 людини, що на 16% більше попереднього року. Їх або повертали до країни походження або в інші європейські країни в рамках так званої дублінської системи.

Ще 4 187 іноземців повернулися в свої країни добровільно.

Кількість іноземних злочинців, висланих до країни походження зросла до 1437 осіб в порівнянні з 625 осіб – у 2014-му.

Помічено, що більшість виселених мігрантів були родом з таких країн, як: Косово, Марокко, Афганістан, Албанія і Румунія.

Влада переконана, що всі, хто насильно покинули країну, приїхали в Бельгії не з метою отримати захист, а з-за високого заробітку і допомоги.

Незважаючи на такі заходи, проблеми мігрантів у Бельгії продовжують рости. На даний період кожен місяць влади отримують понад 4,5 тисячі заявок на розміщення в країні.

Погіршує ситуацію і той факт, що багато біженців прибуло в країну нелегально, що ускладнює факт точного підрахунку кількості мігрантів.

Наприклад, у Німеччині в цьому році, за офіційними даними, очікується прибуття півмільйона мігрантів. Скільки людей потраплять в країну нелегально ще невідомо.

За матеріалами Українська Правда

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини