"Підтримати"
Новини
Всі новини

Адель кинула палити за допомогою гіпнозу

Зірка, яка викурювала близько 20 сигарет на день відвідала кілька сеансів гіпнотерапевта Макса Кірстона в Лондоні й позбулася шкідливої ​​звички. Зірка раніше говорила, що перестала курити, але не признавалась, як їй вдалося позбутися цієї звички.
Адель бросила курить с помощью гипноза

2011 року Адель зробила операцію на голосових зв'язках, бо втратила голос просто перед концертом. Лікарі її попередили: або кидаєти курити, або закінчувати кар'єру.


Адель кілька років боролася із залежністю. 2014-го ходила до гіпнотерапевта з Херлі Стріт Сьюзан Хепберн. За візит платила 295 фунтів стерлінгів, але спроба провалилася.

Перед виходом синглу Hello Адель звернулася до Макса Кірстана, який допоміг багатьом знаменитостями позбутися шкідливої звички. Так Еван МакГрегор кинув курити завдяки візитам до Кірстона, Том Хорді теж був серед його клієнтів, за чутками навіть Девід Камерон скористався його послугами.

"Я не думаю, що коли-небудь сам зміг кинути, а Макс допоміг у цьому просто", - сказав МакГрегор в одному з інтерв'ю.

Перед сеансом гіпнозу Кірстон з усіма проводить індивідуальну бесіду, щоб зрозуміти причину нікотинової залежності.

Лікар навіть створив додаток "Кинути курити з Максом Кірстеном", вартістю приблизно 8 доларів, яке допомогло тисячам курцям по всій планеті.

Додаток отримав безліч нагород і знаходиться на перших місцях у рейтингу серед аналогічних програм.

"Я курив постійно, навіть, коли хворів на грип і в мене була всім відома паніка, коли йдеш за сигаретами навіть опівночі. Я розумію, як це складно і що всі ці відомі способи кинути палити марні в 85% ', - розповів творець програми і пообіцяв. що за один сеанс курці зможуть позабути про шкідливі ​​звички, - принадність додатку в тому, що він допомагає людям забути про нікотин і всі видах тютюну, сигарет, таблеток і пластирів".


Матеріал: gazeta.ua

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини