"Підтримати"
Новини
Всі новини

Facebook запускає для вболівальників онлайн-"стадіон"

Facebook запускает для болельщиков онлайн-"стадион"

Соціальна мережа Facebook оголосила про запуск на її базі спортивної онлайн-платформи Facebook Sports Stadium зі статистикою матчів в реальному часі, коментарями вболівальників і спортивних оглядачів.

Як пише Reuters, аудиторію соцмережі зараз становить понад мільярд активних користувачів, 650 млн з яких є любителями спорту. Facebook обіцяє публікувати для них оновлення про хід ігор в реальному часі, популярні повідомлення вболівальників, ігрову статистику і коментарі експертів. Спочатку Facebook запропонує спортивним фанатам матчі американського футболу Суперкубка (Super Bowl), який стартує 7 лютого. В майбутньому на платформі з'являться і інші види спорту, включаючи баскетбол і футбол. При цьому сервіс можна буде налаштувати, виходячи з індивідуальних переваг вболівальника.

На думку експертів, сьогодні визнаним «коментатором» спортивних подій є сервіс мікроблогів Twitter, з яким Facebook доведеться жорстко конкурувати.

За даними Business Insider, в ході попереднього Суперкубка кількість спортивних твітів встановило рекорд у 28,4 млн повідомлень. Кожну хвилину в Мережу відправлялося близько 375 тис. твітів. Крім того, за словами експертів, ідея Facebook не така вже і нова для цієї соцмережі, в якій вже зараз існує безліч спортивних спільнот.

За матеріалами: Naked Science

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме