"Підтримати"
Новини
Всі новини

Зі шлунка китайця витягли шестиметрового паразита. ФОТО

Из желудка китайца извлекли шестиметрового паразита. ФОТО

Мешканець Центрального Китаю, який любив поласувати сирої яловичиною, заразився бичачим цепнем. За оцінкою лікарів, паразит жив у ньому близько двох років і виріс до 6 метрів в довжину.

Незвичайний випадок хвороби 38-річного чоловіка з Центрального Китаю описується в The New England Journal of Medicine. Коротко про нього повідомляє портал Live Science.

Рівень зараження бичачим цепнем досить високий в північно-західних і південно-західних районах Китаю, проте в Центральному Китаї – це перший випадок за останні 30 років. Житель Китаю звернувся до лікаря навесні 2015 року зі скаргами на болі у шлунку, блювання, відсутність апетиту, слабкість і втрату ваги. За три дні таких симптомів пацієнт втратив близько 5-10 кг Чоловік приніс фрагмент паразита, який він знайшов в своїх фекаліях. За словами пацієнта, він любив поласувати сирою яловичиною.
Из желудка китайца извлекли шестиметрового паразита. ФОТО


Лікарі зробили висновок, що чоловік заразився бичачим цепнем. Паразит був прикріплений до тонкої кишки пацієнта. Лікарі вивчили медичну історію чоловіка. Виявилося, що в останні два роки він кілька разів звертався до лікарів зі скаргами на біль в животі, у нього також була залізодефіцитна анемія.

Через 2,5 години після прийому ліків 6-метровий паразит вийшов з чоловіка. Через три місяці житель Китаю відчув себе краще, його апетит і вага повернулися в норму.

За матеріалами: Naked Science

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини