"Підтримати"
Новини
Всі новини

Через обвал рубля росіяни скуповують побутову техніку в кредит

Из-за обвала рубля россияне скупают бытовую технику в кредит


Росіяни масово скуповують побутову техніку з-за обвалу рубля. "Грошей немає — беруть в кредит".

На тлі обвалу рубля росіяни почали скуповувати побутову техніку в кредит. Раніше під час знецінення нацвалюти була схожа ситуація, але тоді люди намагалися робити покупки за готівку.

За даними "Комерсанта", в "ХКФ-банку" і банку "Ренесанс кредит" у січні 2016 року видано POS-кредитів (позик на товари безпосередньо в торгових точках) на ту ж суму, що і в листопаді 2015 року. Це 7 млрд рублів в "ХКФ-банку" і 3 млрд в "Ренесанс кредит". В "Альфа-Банку" навіть очікують зростання цих цифр до 4 млрд рублів, хоча в листопаді минулого року показник був 3,6 млрд.

За словами представників банківської сфери, особливо росіяни активно купують саме побутову техніку і електроніку. І на це є кілька причин.

Заступник голови правління "ХКФ-банку" Олександр Антоненко зазначив, що ця група товарів із-за девальвації рубля може подорожчати швидше всього. Вже зараз деякі мережі підвищили ціни до 40 %, повідомив старший віце-президент по розвитку банківських продуктів та маркетингу банку "Ренесанс кредит" Євген Лапін.

Те, що люди стали частіше брати на це кредити, експерти пояснюють суттєвим зниженням доходів населення. Інші вважають, що свою роль зіграло активне просування програм кредитування на початку 2016 року.

За матеріалами РБК

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини