"Підтримати"
Новини
Всі новини

Глава Військового комітету НАТО: "Мігранти несуть нашим країнам меншу небезпеку, ніж Росія"

Глава Военного комитета НАТО: "Мигранты несут нашим странам меньшую опасность, чем Россия"

Росія зараз представляє більш серйозну загрозу для держав Організації Північноатлантичного договору, ніж європейська криза із-за напливу близькосхідних біженців.

Про це заявив голова Військового комітету НАТО і колишній начальник Генштабу Чехії Петро Павло, повідомляє Цензор.НІ з посиланням на Радіо Прага.

Генерал Петр Павел, голова Військового комітету НАТО і колишній начальник Генерального штабу ЧР не поділяє думки президента Чеської Республіки Мілоша Земана з приводу організованого припливу біженців в Європу. В інтерв'ю словацькому щоденнику "Denník N" Петро Павло заявив, що твердження про наявність координуючої сили в міграційному кризі не підтверджується інформаційно-аналітичними висновками, доступними всім членським державам НАТО.

"Необхідно взяти до уваги, що частина з них (біженців) є економічними мігрантами, які вирушили в шлях з метою поліпшення свого соціального і економічного становища. Кількість їх збільшилася, у тому числі і в результаті відкритості деяких європейських країн. Якщо б деякі держави меншою мірою виявляли свою готовність приймати біженців, і про це було добре відомо, то потік економічних мігрантів був би скромніше"
, - сказав в інтерв'ю словацькому щоденнику генерал Петро Павло.

Колишній начальник Генерального штабу Армії Чеської Республіки та чинний глава Військового комітету Північноатлантичного альянсу вважає, що більш серйозну загрозу для держав НАТО в даний момент являє собою Росія, а не біженці.

"Якщо з двох загроз вибирати більш значну, то держава, що володіє винятковим військовим арсеналом, включаючи ядерну зброю, і яка не бентежачись порушує міжнародні договори, безсумнівно, виходить з точки зору наявності ризику на першу позицію"
, - підкреслив Петро Павло.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини