"Підтримати"
Новини
Всі новини

Сон у Верховній Раді: як криворіжці борються за свободу свого міста. ФОТО

Сон в Верховной Раде: как криворожане борются за свободу своего города. ФОТО

Вісім криворіжців оголосили голодування з вимогою до спікера Верховної Ради та Президента підписати закон про дострокові вибори мера Кривого Рогу замість сфальсифікованих. Представники народу провели першу ніч в "святая святих".

"Якщо українці за щось беруться, то завжди доводять до кінця. Безстрокове голодування з вимогою підписати Закон про дострокові вибори міського голови Кривого Розі триває. Ранок у Верховній Раді."
- підписав фото нардеп Семен Семенченко.

Сон в Верховной Раде: как криворожане борются за свободу своего города. ФОТО
Сон в Верховной Раде: как криворожане борются за свободу своего города. ФОТО


"Велика шана криворіжцям, які своїм прикладом демонструють, що Майдан є лише початком величезних перетворень у суспільстві. Де кожен громадянин має зрозуміти, що він і є влада. Що це його справа - нікому не дозволяти зазіхати на його право і на його гроші.
Кривий Ріг показує приклад усій країні. Чим більше таких Громадян постане, тим швидше ми відправимо упирів різного рівня на звалище історії.
Слава Кривому Розі!"
- прокоментував ситуацію Єгор Соболєв.

На сайті ВРУ продовжується збір голосів і підписів петиції про проведення позачергових законних виборів у Кривому Розі 27 березня 2016 року. Станом на 09:00 ранку 21 січня зібрано всього 24 голоси з 25000 необхідних.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини