"Підтримати"
Новини
Всі новини

Заборона на російські товари не для супермаркетів Дніпропетровська

Запрет на российские товары не для супермаркетов Днепропетровска


Через тиждень після заборони продажу російських товарів у супермаркетах міста Дніпропетровськ нічого не змінилося. Російські товари, як і раніше на прилавках. Чому в супермаркетах Дніпропетровська досі продають російські товари розповів член ради "Ліги аудиторів України Михайло Крапивко.

"Наша торгівля ніколи не працювала "з коліс". У всіх торговельних мережах та оптовиків є склади, запаси. І поки ці запаси не підуть, потрібно час. Враховуючи те, що частина нашого населення не дуже поспішає купувати, зокрема, продуктові російські товари, то вони і лежать на полицях. Ембарго не прибере повністю російські товари з нашого ринку. По-перше, є республіка Білорусь, яка в свій час поставляла до Росії омарів, і зараз нам буде поставляти якусь частину російських товарів. Але це подовжить шлях, здорожить товари, вони втратять будь-яку частину своєї конкурентоспроможності», - розповідає Михайло Крапивко.


Крім того, ембарго не страхує від того, що якийсь російський капітал відкриє, наприклад, в Шанхаї таку ж збірку, як і у себе в Росії (тієї ж торгової марки), та до нас надходитиме товар, бенефіціаром прибутку якого громадянин РФ. І все ж завдяки ембарго, за прогнозами експертів, структура споживчого ринку різко зміниться.

За матеріалами Сайт міста Дніпропетровська

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме