"Підтримати"
Новини
Всі новини
/

П'ятизірковий готель у баштовому крані. ФОТО

Пятизвездочный отель в башенном кране. ФОТО

Геніальна ідея перетворити занедбаний баштовий кран на верфі в модній серед творчої богеми північній частині Амстердама в п'ятизірковий готель прийшла в голову Едвіну Корнманну Руді, керівнику амстердамського архітектурного бюро IAA Architects і цінителю індустріальної романтики.

Унікальний готель Faralda Crane Hotel став для бюро певним викликом – три роки і винахідливість потрібні архітекторам для реалізації цього незвичайного проекту. Кран перебував під охороною держави, та IAA Architects для втілення блискучої ідеї в життя довелося організувати цілий фонд, повністю відреставрувати конструкцію і зробити в спорудженні капітальний ремонт. Тільки після цього вони змогли зайнятися безпосередньо плануванням номерів та дизайном їх внутрішнього інтер'єру.
Пятизвездочный отель в башенном кране. ФОТО

В ексклюзивному п'ятизірковому дизайнерському готелі всього три номери, і все – апартаменти класу люкс. Один з номерів знаходиться там, де раніше розташовувалося машинне відділення, ще два номери з панорамним склінням знаходяться рівнем вище і рівнем нижче.

З вікон дворівневих апартаментів відкривається прекрасний вид на річку, центр міста і порт Амстердама, адже номери "парять" над землею на висоті від 35 до 45 метрів. Площа кожного номера всього близько 36 квадратних метрів, але в ньому є все, що належить за статусом – гостьова зона і ванна кімната на першому рівні і спальня з ванною на другому.

На відкритому майданчику вище апартаментів на висоті 50 метрів над землею архітектори, зайвий раз виправдовуючи кількість зірок, встановили невеликий спа-басейн для найсміливіших постояльців, готових заради захоплюючого виду трохи померзнути на поривчастому вітрі.

До незвичайного проекту архітектори підключили компанію Villeroy & Boch, яка з задоволенням прийняла запрошення – оснастила ексклюзивні апартаменти сантехнікою зі своїх останніх преміальних колекцій, а ресторан готелю – їдальні посудом.
Пятизвездочный отель в башенном кране. ФОТО
Пятизвездочный отель в башенном кране. ФОТО
Пятизвездочный отель в башенном кране. ФОТО
Пятизвездочный отель в башенном кране. ФОТО
Пятизвездочный отель в башенном кране. ФОТО

Зупинятися Едвін Корнманн Руді не збирається – після успіху проекту Faralda Crane Hotel міська влада видали архітектору карт-бланш, і всього через кілька років унікальний готель опиниться в центрі реструктурованої промзони, яку IAA Architects планують перетворити у великий туристичний центр.

За матеріалами: admagazine.ru

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини