"Підтримати"
Новини
Всі новини

Місія ООН візьме участь у розмінуванні Донбасу

Миссия ООН примет участие в разминировании Донбасса

Постійний представник України при ООН Володимир Єльченко сказав в інтерв’ю Голосу Америки, що саме планування долучення ООН до розмінування та гуманітарних операцій на Донбас буде серед головних питань підготовчої роботи спеціальної місії організації, яка прибуває до Києва 23-го січня.

Чільний український дипломат висловив сподівання, що в успішній роботі місії ООН мають бути зацікавлені і сили сепаратистів.

Український дипломат також сказав, що є «певні просування» із ідеєю миротворчого контингенту ООН на сході України, але не подав подробиць. Пропозицію України про створення такого контингенту кілька місяців тому заблокувала Росія, скориставшись своїм правом вето у Раді Безпеки.

В делегації будуть представники департаменту роззброєння та відділу розмінування, які визначатимуть, що саме може взяти на себе ООН. Володимир Єльченко сказав, що міни і залишки боєприпасів та техніки спричиняють каліцтва і навіть смерть цивільних мешканців. За йог словами організація готова виділяти на такі операції суттєві кошти, пише milnavigator.com

«Я не думаю, що будуть якісь перешкоди. Я не кажу, що вже завтра почнеться розгортання миротворчої операції ООН. Ми говоримо лише про один з елементів: як нам сфокусувати роботу допомогу ООН у питанні розмінування на сході України. Місія приїде, зробить розрахунки. Можливо буде створений невеличкий офіс ООН в Україні»
, - сказав Володимир Єльченко в інтерв’ю з Нью-Йорка.

Місія працюватиме в Україні упродовж двох тижнів.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини