"Підтримати"
Новини
Всі новини

Процес формування нацеліти запущений. примусово

Процесс формирования нацэлиты запущен. ПринудительноДавайте говорити відверто. В Україні немає політичної еліти. А те, що себе називає елітою, в чистому вигляді такою не є, це правлячий клас. Єдиний позитив варто вбачати у тому, що сам процес формування нацеліти худо-бідно запущений. Причому запущений примусово, з масштабними зовнішніми вливаннями і стимуляцією. Причому вливаннями не тільки грошовими, а й фізичними, коли тисячі людей з інших країн стають не просто громадянами, а й справжніми патріотами.

Рано чи пізно ми теж станемо благополучними як і західні сусіди, але не впевнений, що ми станемо нудною країною

Чи буде з цього процесу толк, поки судити зарано. Тим не менш, є багато позитиву. І якби політики хоча б на 10% чули те, що їм кажуть недурні люди з боку, все було б набагато краще. І коли Байден говорив у Раді, звертаючись до тих, хто називає себе елітою, ось ці слова: "Кожен з вас у відповіді за те, як будуть використані можливості і жертви, які були принесені на Майдані сотнями людей", він не лукавив і говорив те, що хотів сказати, без лукавства і евфемізмів. Американська еліта змогла зробити свою країну найпотужнішою саме тому, що бачила в навколишньому світі в першу чергу не свій особистий інтерес, а й інтерес країни.

Віталій Портніков нещодавно написав, що скоро Україна стане такою ж благополучної і нудною країною, як і всі країни Центральної та Східної Європи. Не сумніваюся, що рано чи пізно ми теж станемо благополучними як і західні сусіди, але не впевнений, що ми станемо нудною країною. Все ж емоцій в нас не поменшає. А еліта в цій країні теж згодом викристалізується. Головне, процес стартував.


Тарас Березовець - gazeta.ua

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини