"Підтримати"
Новини
Всі новини

ПОРАДА: Де зберігати гроші, кредитні картки та паспорта в подорожі

СОВЕТ: Где хранить деньги, кредитные карты и паспорта в путешествии


Найгостріше питання будь-якої поїздки – як не втратити свої рідні заощадження по дорозі. Ви можете пережити самі захоплюючі пригоди в своєму житті. Але, якщо вони закінчаться втратою вашої готівки, краденими кредитками, спритним місцевим "розведенням" – доведеться повертатися додому не на самій веселій нотці.

Корисно

Найкраще місце для грошей, кредитних карток та паспортів – натільний рюкзак. Який ви ніколи або майже ніколи не будете знімати. Він не казково зручний, але до нього швидко звикаєш.

СОВЕТ: Где хранить деньги, кредитные карты и паспорта в путешествии


Не треба брати з собою багато готівки. Якщо вкрадуть гроші, то їх вкрадуть назавжди, якщо вкрадуть картки – їх можна відновити.

Дрібні гроші варто носити в окремому місці. Це може бути гаманець або кишеня. Сенс в тому, що в поїздці ризиковано світити великою пачкою спокусливих доларів.

Не варто зберігати всі гроші і картки в одному місці. Краще покласти частину в одне місце, частину – в друге. Це полегшить життя, якщо у вас щось вкрали. При крадіжці кілька кишень можуть пропустити.

На ваших платіжних картках повинні стояти ліміти. Якщо раптом їх вкрали або зламали – є ризик, що хлопці швидко знімуть з рахунку весь залишок.

У вас повинні бути окремі картки для платежів онлайн. На таких картах ліміти можуть бути вище, але категорично не можна користуватися ними в банкоматах і терміналах.

Готівку завжди краще знімати з картки, ніж міняти в обмінниках. Навіть незважаючи на комісію банків і курсову різницю, гроші з банкомату знімаються за курсом міжбанку, який завжди вище, ніж в обмінниках.

СОВЕТ: Где хранить деньги, кредитные карты и паспорта в путешествии


Завжди запитуйте ціну заздалегідь. Сіли в таксі – заздалегідь домовтеся про вартість. Пішли в гості – заздалегідь запитайте чи безкоштовно. У разі таксі майже напевно, а в разі гостей нерідко трапляється, що вам у кінці заламають космічні ціни і красиво відкрутитися не вийде.

Торгуйтеся скрізь і завжди. Ви туристи. Майже напевно вам будуть озвучувати вартість в 3-4 рази вище ринкової. Не соромтеся торгуватися – правильно і корисно.

Будьте жорсткими. Знову ж таки – ви туристи. Вас будуть намагатися обдурити і не раз. Не потрібно намагатися корчити із себе інтелігента. Не можна прощати такі речі – обман буде системним. Будь-хто, хто вирішить вас кинути, заслуговує на повторний кидок.

За матеріалами waveuptravel

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини