"Підтримати"
Новини
Всі новини

Австралійська скеля "Весільний торт". ФОТО

Австралийская скала "Свадебный торт". ФОТО

Скеля Весільний торт — незвичайна геологічна формація, розташована на північ від Пляжу Марлі в Королівському Національному парку Нового Південного Уельсу. У прекрасної білої скелі з пісковика прекрасний кут на 90 градусів і стрижка під їжачка, як ніби вона акуратно вирізана ножем. З боку скеля дійсно нагадує нарізаний весільний торт.
Австралийская скала "Свадебный торт". ФОТО

Весільний торт — один з багатьох пластів вапняку вздовж Королівської Прибережної стежки. Цей популярний прогулянковий маршрут 26 км завдовжки веде вздовж скель Королівського Національного парку від Бандина до Отфорда. Пейзаж включає круті долини, гірські хребти і скелясті кручі з панорамними видами океану, тягнеться на сотні миль навколо. По дорозі Ви зіштовхнетеся з численними потоками, водоспадами і басейнами. Знаменита скеля розташована в 5.1 кілометрах від початку стежки в Бандині.
Австралийская скала "Свадебный торт". ФОТО

На початку 2015 Весільний торт різко збільшив свою популярність. Національні парки Нового Південного Уельсу і Служба охорони диких тварин повідомили, що число відвідувачів на Королівському Маршруті збільшилося з середнього числа 2,000 в місяць до більш ніж 10,000. Це виявилося не дуже гарною новиною. Відвідувачі стали приїжджати після того, як фотографії скелі почали масово поширюватися в соціальних медіа та Instagram. Вони сиділи на скелі, або звисали з неї і робили селфи, виконуючи небезпечні трюки. Ще гірше те, що деякі вандали залишали на абсолютно білих стінах свої автографи.
Австралийская скала "Свадебный торт". ФОТО

Чиновники парку зацікавилися не лише безпекою відвідувачів, але і безпекою самої скелі. Вони побоювалися, що вага 30-40 людей, які стоять на скелі, може пошкодити, або навіть обрушити її. Місце було в кінцевому рахунку закрите в травні 2015. Подальша оцінка показала, що скеля дуже нестабільна — вона безсумнівно зруйнувалася б у будь-який час протягом наступних десяти років. Дослідники з'ясували, що вся структура небезпечно балансує на краю скелі і може впасти при будь-якому мінімальному впливі. Зараз це місце загороджене від громадськості.
Австралийская скала "Свадебный торт". ФОТО


За матеріалами: lifeglobe.net

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини