"Підтримати"
Новини
Всі новини
---

Гороскоп на 18 січня 2016 року

Гороскоп на 18 января 2016 года

День вимагає обережності. Складаються не дуже сприятливі обставини для нових сміливих починань, а от довести до кінця старі справи і впоратися з рутинними проблемами цілком можливо. Безумовним плюсом цього дня є те, що навіть фантазери і любителі витати в хмарах сьогодні дивляться на речі реалістично, правильно оцінюють ситуацію.

Гороскоп Овен
Вам належить багато чого зробити, і витрачати час даремно не можна. Наполегливість і впевненість у своїх силах необхідні для досягнення мети, але і без підтримки друзів обійтися навряд чи вдасться. День підходить для обговорення сімейних та особистих проблем, пошуку компромісів.
Можливі грошові надходження. Значними вони навряд чи будуть, а от своєчасними виявляться напевно. Порадують звістки від старих знайомих, з якими ви довгий час не бачилися, друзів дитинства чи юності. У другій половині дня бажано більше відпочивати – це час відновлення сил.

Гороскоп Телець
Вдалий день. Тим, хто зосередиться на роботі, він обіцяє великі успіхи. Не важливо, що ви є керівником або рядовим співробітником; сьогодні вам неодмінно випаде можливість проявити себе з кращого боку. Найбільш значних успіхів досягнуть ті, хто займається дослідженнями, педагогікою, навчається або поширює інформацію.
Можливі грошові надходження; не виключено, що вони виявляться вищими, ніж ви очікували. Сприятливий день і з точки зору особистих відносин, в яких буде панувати повна гармонія.

Гороскоп Близнюки
Секрет вашого успіху – чарівність і здатність з ким завгодно знайти спільну мову. Люди, до недавнього часу не мали до вас симпатії, можуть стати союзниками і помічниками. Втім, не виключено отримання підтримки від тих, з ким ви вже давно пов'язані діловими чи дружніми стосунками. Можливі нові романи, в тому числі на роботі.
З точки зору фінансів день вдалий, можливі значні грошові надходження. Укладені угоди принесуть прибуток. Ділові поїздки можуть зайняти більше часу, ніж передбачалося, але дадуть відмінні результати.

Гороскоп Рак
Сприятливий день для спільної роботи, об'єднання зусиль. Можна братися навіть за дуже складні справи: шанси на успіх високі. Ви добре в злагоді з людьми, уникаєте конфліктів навіть з тими, хто зазвичай налаштований агресивно.
День підходить для творчих експериментів, пошуку нових методів самовираження. Є шанс зустріти людей, завдяки яким ви зможете краще зрозуміти себе, розібратися у власних почуттях. Не завадить критичне ставлення до всього, що відбувається навколо. У другій половині дня важливо перевіряти будь-яку інформацію, що надходить.

Гороскоп Лев
Один із спокійних і приємних днів, не обіцяють золоті гори, але і не приносить серйозних проблем. Можна довести до кінця раніше розпочаті справи, розібратися з планами на майбутнє, обговорити спільні дії з можливими союзниками. Вам властива спокійна впевненість у своїх силах, яка допомагає завоювати прихильність оточуючих.
Ваш авторитет вдома і на роботі не піддається сумніву. Багато рішень вам доводиться приймати самостійно, оскільки оточуючі не дають порад, а часом і не висловлює власної думки. Помилок ви не допустите.

Гороскоп Діва
Можна розраховувати на великі успіхи, особливо в справах, що вимагають нестандартного, творчого підходу. Буде шанс якщо не піднятися по службових сходах, то заручитися підтримкою впливових людей, зміцнити свої позиції. Рішучість, наполегливість і цілеспрямованість допомагають йти вперед, але часом не кращим чином позначаються на стосунках з колегами. Втім, взаєморозуміння незабаром відновиться.
Сприятливий день для контактів з представниками державних організацій, вирішення організаційних питань, оформлення документів.

Гороскоп Ваги
Настрій може мінятися частіше звичайного, деколи достатньо дрібниці, щоб його зіпсувати. Намагайтеся не впадати в смуток. День цілком вдалий, і ви зможете скористатися можливостями, які він відкриває, якщо збережіть оптимізм. Інтуїція допомагає здогадатися про почуття і переживання оточуючих, часто ви приходите на допомогу тим, хто опинився в складній, майже безвихідній ситуації.
Сприятливий день для вирішення практичних і побутових питань. Ви здатні зосередитися на важливому і відкинути все зайве, позбавивши себе та близьких від марних переживань і хвилювань.

Гороскоп Скорпіон
Чим більше часу ви присвячуєте спілкування, тим краще і плідніше проходить цей день. Для вас не проблема знайти союзників і заручитися їх підтримкою, досягти компромісу з недавніми конкурентами або залучити на свою сторону людини, який з безглуздого збігу обставин вважає себе вашим ворогом. Вдало вирішуються фінансові і майнові питання.
З точки зору особистих відносин день також сприятливий, можливі значні зміни на краще. Можна планувати сімейний відпочинок і подорожі, а також розваги в компанії друзів.

Гороскоп Стрілець
День нерівний і досить напружений, але на диво плідний. Ви сповнені енергії і здатні усунути будь-які перешкоди зі свого шляху. Добре, якщо поруч буде людина, яка підкаже, коли варто діяти рішуче і відкрито, а коли краще піти в тінь і перечекати.
Добре вчитися чомусь новому, розширювати кругозір, спілкуватися з людьми, які готові поділитися своїм досвідом або просто розповісти про те, що вас цікавить. Можливі грошові надходження, в тому числі значні. Покупки не завжди виявляються вдалими, а витрати виправданими, але в цілому сприятлива фінансова картина.

Гороскоп Козеріг
Вам належить прийняти важливі рішення; можливо, саме від них буде залежати подальший розвиток подій в професійній сфері. Порадьтеся з людьми, яким довіряєте, проаналізуйте чужі помилки, скористайтеся досвідом оточуючих – все це допоможе вчинити правильно.
Ви добре в злагоді з колегами і з тими, хто розділяє ваші інтереси. Такі відносини цілком можуть прийняти дружній або романтичний характер, якщо ви цього захочете. З близькими людьми і членами сім'ї можна обговорювати будь-які турбують вас питання. Вас вислухають, зрозуміють і підтримають.

Гороскоп Водолій
Зосередьтеся на довгострокових цілях – сьогодні ви можете зробити багато чого для їх досягнення. Відкриються нові можливості в області кар'єри; можливі знайомства з людьми, які допоможуть вам укласти вигідні угоди або почати роботу над проектами, що обіцяють велику прибуток. Важливо не чекати негайного успіху і бути готовим до того, що нагорода за труди прийде пізніше.
Сприятливий день для вирішення юридичних та адміністративних питань, оформлення документів. Акуратність і увага до деталей допомагають навести порядок у фінансових справах.

Гороскоп Риби
Можуть виникнути труднощі в складних і масштабних справах, але з рішенням повсякденних завдань, ви впораєтеся відмінно. Ймовірні несподівані, але дуже цікаві пропозиції, що стосуються роботи та кар'єри; не поспішайте приймати їх – є шанс добитися вигідніших умов. В середині дня бажано виділити трохи часу для спокійного відпочинку; це допоможе уникнути перевтоми, нездужань, роздратування.
У другій половині дня намагайтеся не привертати до себе зайвої уваги. У цей час краще не порушувати традицій і загальноприйнятих правил, особливо в діловому спілкуванні.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини