"Підтримати"
Новини
Всі новини

GOOGLE розпізнає українське звучання! Голосовий пошук на рідній мові відкрито!

"Тепер користувачі отримали можливість спілкуватися зі своїми смартфонами українською", - зазначено у повідомленні на офіційному сайті Google.

Голосовий пошук також доступний для мобільних Google maps та навігації, передає ipress.ua.
GOOGLE распознает украинское звучание! Голосовой поиск на родном языке открыт!

Розробники говорять, що під час роботи над створенням голосового пошуку українською у компанії виникли деякі труднощі зі словами, які мають різні значення та через особливості вимови у різних регіонах.

"І хоча ми поки що не завжди можемо точно розпізнавати слова, сказані з кожним регіональним акцентом та діалектом, однією з основних переваг хмарної моделі Google є те, що чим більше людей використовують голосовий пошук, тим точнішим він стає", - йдеться у повідомленні Google.

Додамо, що наразі новий сервіс доступний для використання у Android-смартфонах.

У компанії обіцяють, що вже незабаром голосовий пошук Google також стане доступним для iPhone та для браузера Chrome на десктопах.


Так, наприклад, якщо пристрій працює на ОС Android починаючи з версії 2.2, користувач побачить значок мікрофона на віджеті Пошуку Google на робочому столі мобільного телефона, і все, що потрібно зробити, це натиснути на значок, щоб почати голосовий пошук.

Матеріал : polemix.com.uа

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини