"Підтримати"
Новини
Всі новини

Поранені бійці АТО отримають роботу в Національній поліції. ВІДЕО

Раненые бойцы АТО получат работу в Национальной полиции. ВИДЕО

Олександр Зозуляк і Леонід Левицький були поранені під час бойових дій на сході України. Обидва вони можуть бути працевлаштовані за програмою, започаткованою Департаментом протидії наркозлочинності (ДПН) Національної поліції України та Головним управлінням Нацполіції України в м. Києві. Про це повідомив начальник ДПН Ілля Кива.

27-річний житомирянин Леонід Левицький – артилерист 30-ї механізованої бригади, служив старшим навідником самохідної артилерійської установки. Отримав поранення в ногу під час ведення складного бою з противником під час виходу із с. Степанівка Донецької області.


38-річний старший лейтенант Збройних Сил України Олександр Зозуляк – родом з Чернівців. Він 5 місяців ніс службу в зоні проведення АТО на посаді командира взводу мінометної батареї 128-ї бригади ЗСУ. В армію прийшов за мобілізацією. При захисті опорного пункту Олександр отримав тяжку травму: танк двічі проїхав по його тілу. У результаті військовий втратив ліву руку, у нього також травмована нога. Однак Олександр не втрачає бадьорості духу і готовий продовжити службу Україні.


Начальник Департаменту протидії наркозлочинності Національної поліції України Ілля Кива зазначив, що пілотний проект забезпечення робочими місцями інвалідів-учасників АТО був започаткований його підрозділом спільно з Головним управлінням Національної поліції України в м. Києві за підтримки глави МВС Арсена Авакова. За цією програмою близько 30 колишніх бійців зможуть отримати роботу в Департаменті протидії наркозлочинності.

"Вчора вони за нас віддавали свої життя, а сьогодні наше завдання – не викинути їх і дати їм можливість жити повноцінно жити"
, – підкреслив Ілля Кива.


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини