"Підтримати"
Новини
Всі новини

Бутусов: Чому Порошенко уникає спілкування з народом?

Бутусов: Почему Порошенко избегает общения с народом?

"СЛІПИЙ ТРАСТ". Це одна з ключових фраз 2016 року. Нарешті президент пояснив як це все називається.
Сотні запитань є у журналістів. Як уміщається благородне і розумне з корупційним і аморальним?


Як доброта і сміливість поєднується з боягузтвом і самодурством? Як можна боротися з одними олігархами - і при цьому зберігати інших олігархів? Як можна бути гарантом закону і при цьому давати накази судовій системі? Як можна викривати корупцію - і при цьому заохочувати корупцію? Як можна ухилятися від відповідальності, а не брати відповідальність? Чому садять тих, хто представляє політичну загрозу владі, а ті, хто намагається підлаштуватися під владу йдуть від відповідальності? Як можна говорити про рішучі реформи і не проводити рішучі реформи? Навіщо обіцяти те, що не можеш виконати? Чому не можна об'єднувати і знаходити компроміси? Чому цінується при призначеннях лояльність, а не професіоналізм?

Чому президент не дає інтерв'ю виданням, не ходить на ефіри, де він зміг би розкрити глибину проблем і рішень, адже з ряду питань йому є що сказати? Причому тут рейтинг телеканалу, якщо президенту треба використовувати всі можливості, щоб вести діалог з нацією?

Чому маючи хорошу реакцію і ораторські здібності, президент боїться чогось незручного і не зрежисованого? Як давно у президента був жорсткий і живий діалог у прямому ефірі або в провідних українських ЗМІ? Адже проблеми і майбутнє в короткий бліц не умістиш.

Всього півтори години виділив президент на спілкування з національними ЗМІ. Всього 2-3 гострих питання йому встигли поставити. Український народ повинен повірити, що це щире нормальне спілкування і що президент відповів на основні питання. Національний лідер, глава держави, не чекає, що все йому повірять, не вважає, що треба відповідати на всі питання, не бажає деталізувати проблеми. Він для себе вирішив якою буде модель його дій і модель поведінки. Сліпий траст.

Думаю, що це глибока помилка. Суспільство не прощає сліпоти.

Довіра в Україні може бути лише зрячою.

Юрій Бутусов
Журналіст

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини